2733
2739
عنوان

سرویس آرکوپال بهتره یا چینی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 39 پست
هر دو را باید داشته باشی  چینی برای مهمونیها بهتره  ارکوپال سبکه برای خودت و مهمونیها ...

سرویس چینی دارم ولی خیلی قدیمیه هر کی میبینه میگه حیفه استفاده کنی واسه همین منم دیگه دلم نمیاد استفاده کنم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارک اوپال گرفتین شما چن شد؟

میتونی بزی سایتشون و تنوع و قیمتشونو نگاه کنی من قیمت میخواستم ارکوپال ساده سفید بدون طرح قرون تر از طرح دارها بود و ۵۸۰ تومن ۶ نفره اش

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
عزیزم قیمتش رو میدونی ؟

فرانسوی ها پلو خوریش و خورشت خوری 250 هست دستی. استکان فنجون 250 هست. شیرینی خوری 170 هست فک کنم کاسه ها و چیزای کوچیکش هم دستی 110 هست. 

ایرانی ها برنج خورشت دستی 120 میوه 110 دیس ها دونه ای 60 فنجون 55 چیزای دیگه هم از 70 تا 50 کوچیک ها

2731
مارک اوپال گرفتین شما چن شد؟

من پارسال گرفتم اما دیشب قیمت گرفتم 

برنج خوری خورشت خوری دستی 120 شیرینی خوری 110 کاسه ماست و ترشی 70 فنجون 55 دیس ها هرکدوم 60 ظروف سه طبقه ایرانی ندارن خارجی هاش 250 و.. 

فرانسوی ها پلو خوریش و خورشت خوری 250 هست دستی. استکان فنجون 250 هست. شیرینی خوری 170 هست فک کنم کاس ...

فرانسوی دوبرابره پس ولی خب کیفیتش واقعا فرق میکنه 

حالا سرویس قابلمه چه جنسی بهتره ؟ 

2740
میتونی بزی سایتشون و تنوع و قیمتشونو نگاه کنی من قیمت میخواستم ارکوپال ساده سفید بدون طرح قرون تر از ...

شما پارسال گرفتین ؟

فرانسوی دوبرابره پس ولی خب کیفیتش واقعا فرق میکنه  حالا سرویس قابلمه چه جنسی بهتره ؟

کیفیتشون زیاد فرق نداره... من ایرانی ها رو داخل فر همومیزارم اخ نمیگن...

قابلنه من لاوان دارم گرانیت هستن قیمتشون خییلی مناسبه جنسون هم خیلی خوبه... 

استیل دارم مارکrongli و مس  ک مارک نداره ولی مسدخیلی خوبه اگه قصد کردین مس بخرین زودتر بخرین چون داره گرون میشه

کیفیتشون زیاد فرق نداره... من ایرانی ها رو داخل فر همومیزارم اخ نمیگن... قابلنه من لاوان دارم گرانی ...

پس یعنی همون اوپال بگیرم؟ 

قابلمه مسی دارم ولی یه ماه استفاده نکرده توش سیاه شد 

کیفیتشون زیاد فرق نداره... من ایرانی ها رو داخل فر همومیزارم اخ نمیگن... قابلنه من لاوان دارم گرانی ...

از لحاظ سلامتی گرانیت خوبه ؟

وای من چون 8 ساله لوازم خونگی نخریدم هیچی نمیدونم 

پس یعنی همون اوپال بگیرم؟  قابلمه مسی دارم ولی یه ماه استفاده نکرده توش سیاه شد

من خیلی راضی هستم از اوپال هام... توی فر هم میزارم.. خراب نشون نشکستن... داخلش ک سفیده خاکستر بکشین بیرونش رب گوجه 

2706