2752
2734
عنوان

رابطه شوهرم با دختر دایی ش

| مشاهده متن کامل بحث + 3608 بازدید | 103 پست
تو بارداری دیدن این چیزا خیلی سخته من شوهرم اصلا آدمی نیس ک ب زنای اطرافش توجه کنه اما خیلی حساس تر ...

من نیز 

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیز لطفا اونا که حرفما درک میکنن وعصبی بودن من از دست اون خانم را درک میکنن نظر بذارین میخون ...

تنها راهش اینه یبار بشوری بزاریش زمین وگرنه چون فامیله هرکاری کنی باز باهاش برخورد میکنی

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2731

نازا و زشت و ول کنین عزیزان هرچند بد بودحرفش اصل مطلب رو بچسبین 

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.

من برداشت خودم و میخام بگم ....

اول اینکه حسم میگه شما خانوم ساده وبی زرق وبرقی هستی و بااعتمادبه نفس خیییییییلی پایین 

خب همونطور که گفتی خانوم الان بعد ۷سال یابیشتر بچه ندارن اون خانوم اگه به خودش نیرسه الان ولی دختربود نمیرسید احتمالا به خاطر روحیه خودشه چون ناباروری خودش به تنهایی دلیل محکمیه واسه افسرده شدن و بیماریهای روحی.....

پس اون ارایش نمیکنه که دلبری کنه بلکه ارایش میکنه که روحیه اش بدتر بهم نریزه 

ریختن موها بیرون صرفا واسه  عشوه نیست پس این نشون میده شما فرهنگ روستایی یا یه شهرخیلی کوچیک ودارید 

و اینکه تحصیلات هم ندارید چون یه خانوم تحصیلکرده چون حس خوبی به کسی نداره دلیل نمیشه ناباروری و قیافه رو عیبش بدونه ودلیل تنفرش 

و اینکه حساسی چون قراربوده یروزی جای شما باشه 

شما به راحتی میتونی خیلی خانمانه ارتباطتوتو با دختردایی کم و قطع کنی 

و اینکه پیشنهادم اینه روی اعتماد به نفست کارکن و به خودت برس تا اینکه یه خانوم ب خودش میرسه رو عیب ندونی 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙

رابطه زشت نازا 

شما هم. زود قضاوت میکنی 

هم. خود برتر بینی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
زشت اینه یکی بخواد زندگی یکی دیگه را با هرزگیش بپاشونه

والا من با خانواده درجه یک خودمم هم ارتباط ندارم چه برسه به دختر دایی شوهر خیلی راحت قطع رابطه کن چرا اینقد برات سخته؟؟؟؟؟

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 

عزیزم درکت میکنم دوستان به خاطر کلمه زشت و نازا ازت دلخور شدن وگرنه تو حق داری ناراحت شی 

چجور شخصیتی داره دختره؟

اعتماد به نفسش از تو بیشتره یا نه؟

ی چندبار رک جلو شوهرش طعنه بزن در مورد بی حجابیش و عشوه اومدنش یا به خودش بیاد

البته شوهر خودت متوجه نشه بهتره

به نام خداوند رنگین کمان 🌈

بچه ها شما رفتار اون خانم رو تایید میکنید فقط صرف اینکه این خانم گفتن نازاس باید عوض راهنمایی بهش بتوپید بابا منظورش اینه بچه دار نمیشه حالا هرزگی یه زن رو قبول دارید فقط همون حرف نازایی عین پتک میکوبید به سرش خانمی به دختره علنا تذکر بده این خانمایی الان باهات دعوا دارن کافی بود یکی به شوهرشون اینکارو کنه خودشونو میکشتن 

تو بارداری دیدن این چیزا خیلی سخته من شوهرم اصلا آدمی نیس ک ب زنای اطرافش توجه کنه اما خیلی حساس تر ...

دقیقا اندامشم خوبه اومد از جلو شوهرم رد شد شوهرم زیر نظرش داشت مردم وزنده شدم