2733
2739
عنوان

رابطه شوهرم با دختر دایی ش

| مشاهده متن کامل بحث + 3583 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟

گفتی شوهرت رحمت خدارفته

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
2731
ای بابا به جای من بودی چه می کردی دوست من اومد خونمون یهو لباس عربی پوشید جلوی شوهرم چه جوری می رقصی ...

😂 😂 😂 😂 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییییی ین همینجوری یدفه اینکارو کرد 

یا از قبل هماهوگ بود

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
😂 😂 😂 😂 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییییی ین همینجوری یدفه اینکارو کرد  یا از قبل هماهوگ بود

ازقبل برای خودش برنامه داشت رفت تو اتاقمون لباسشو عوض کرد آهنگ نانسی گذاشت وااااای شوهرم مثله لبو قرمز شده بود همشم به من زیر چشمی نگاه می کرد 

ازقبل برای خودش برنامه داشت رفت تو اتاقمون لباسشو عوض کرد آهنگ نانسی گذاشت وااااای شوهرم مثله لبو قر ...

اخخخ واییی😂😂

خدا رحمت کن شوهرتون 

الان حال دخترتون خوب؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

منم تو بارداریم اصلا رابطه خوبی با شوهرم نداشتم شوهرم اصلا بهم توجه نمیکرد هر زنی میدیدم فکر میکردم شوهرم تو نخشه خیلی روزای بدی بود آدم تو بارداری حساس میشه توجه بیشتر میخواد به همه چی بدبین میشه بد دل میشه مردا هم که شعور درک این وضعیتو ندارن استارتر عزیز درکت میکنم این دختر داییه شده سوهان روحت به نظرم خیلی جدی بهش بگو خودتو جمع کن وگرنه به شوهرت میگم جمعت کنه

نه عزیزم 

توتاپیکت زدی که رحمت خدا رفته که!!!!

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...