2737
2734
عنوان

بختک

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ولی متلا امروز که دچار بختک شدم یه جن با چاقو بالا سرم بود دوباره یه چیز سیاه دیگه بالا سرم بو ...

بدنت خود ب خود کبود میشه؟

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2731

منم زیاد دچار بخنک میشم،خیلی هم دوست دارم چون میخوام اونو تبدیل به رویای شفاف کنم                                                                                                      و اینکه بختک خودش یه خوابه ولی انقدر واقعیه که فکر میکنی بیداری و نمیتونی حرکت کنی اون لحظه که چشمات بازه تو خوابه و تو واقعیت بسته هست و اون موجوداتی که میبینی به خاطر ترس هست و ساختیه ذهن هست کلا و اگه نترسی دیگه وجود نداره                                                                                                واسه خروج از اون حالت با سرعت نفس نفس بزن بعد 3-4 ثانیه مغز میفهمه بیدار شدی و از اون حالت خیلی راحت خارج میشی

2738

منم دبیرستان بودم زیاد میشدم یا باید یکی دست میزد بهم یا فقط تنها نبودم اگه کسی کنارم میخوابید خوب بودم تا تنها میشوم اینحوری میشد 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

عزیزم من همیشه دچار بختک میشم.تقریبا بهش عادت کردم.

وقتی که بختک میاد روم تا جایی که بتونم سعی میکنم که حساسیت نشون ندم و سعی کنم بخابم.فقط ازش نترس و باهاش کنار بیا.وقتی بچه بودم چون خیلی از بختک میترسیدم زمانی که بختک میومد روم صداهاش جیغ وحشتناک تو گوشم میپیچید اما الان چون عادت کردم فقط بشدت سنگین میشم.اما دیگ نمیترسم.

چیزایی که از جن و اینا میدیدی چون میترسی که بختک جن باشه و خوابشو میبینی(اشتباه فکر میکنی واقعیت بوده)

بختک جن نیست یه حالت روانیه و دلایل علمی داره

عزیزم من همیشه دچار بختک میشم.تقریبا بهش عادت کردم. وقتی که بختک میاد روم تا جایی که بتونم سعی میکن ...

خیلی ممنون گلم. منم از بچگی. اینجوریم اخه میدونی برادرمم که دوست ندارم بهش بگم برادر وقتی دچار بختک شده جن دیده 

2706