2733
2734
عنوان

بختک

303 بازدید | 33 پست

دوستان اول به خاطر نام کاربریم معذرت میخوام توتایگکم هست چرا اینجوریه 

دوم دوستان کسی تا حالا دچار بختک شده؟ چجوری ازش رهایی یافته من ماه رمضون بعداز نماز صبح میشدم ولی یه مدت خبری نبود که دوباره یه هفته گیش شروع شد واصلا بعداز نماز صبح خواب نداشتم همش بختک (فلج خواب). من کلا ازتاریکی بدم میاد وقتی روز 2دچار بختک شدم دستم روی چشام بود وتاریک شده بود وحداقل میخواستم دستمو ازروی چشام بر دارم وناگهان یکی اومد دستمو از و چشام برداشت و من فکر کردم داداشمه ولی بعدا فهمیدم داداشم نبوده احتمالا جن بوده بازم نمیدونم. مثلا یه روز که خیلی دچار بختک شدم بیدارشدم به داداشم گفتن اگه دیدی من چشام بازه و نمیتونم حرکت کنم منو چند بار صدا بزن تا از حالت بختک در بیام ولی وقتی اینو به داداشم گقتم دیگه دچار بختک نشدم همینطور یه روز دیگه  هم به مامانم گفتم ودیگه بختک(فلج خواب) نشدم. دوستان واقعا دارم ازخستگی میمیرم خواب ندارم لطفا کسی اوه علت یا راه درمانش رو میدونه بگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بختک وقتی اتفاق می افته که ذهن زودتر از جسم بیدار شه. منم برام اتفاق افتاده ذهنم بیدار شده بود و خوابیم که میدیدم حس میکردم تو بیداریه. احتنالا داشتی خواب میدیدی. بعد چون جسمت هنوز بیدار نشده نمیتونی واکنش نشون بدی

2742

سلام سلام امروز موعود اون تاپیک اجنه و دعانویسی و طلسم و.... هست 😍😍😍قراره کلی اطلاعات صحیح بدیم تا خرافات رفع بشه. ساعت 10 به بعد امروز منتظر باشید 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

یبار من اینطور شدم رفتم روانشناس گفت این مربوط به وجدانته 

گف کاری کردی که وجدانت ناراحت بلشه واقعا هم درست گرفت ... من یهو تو خواب انگار یکی پاهامو میکشید ...

یا جلو تی وی بغل همسرم خواب بودم ایشون بیدار انگار یکی جسممو برد بالا پرتم کرد زمین .... همسرم گفت چرا اینطور از خواب پریدی وحشت کرده بود ....

که خداروشکر تونستم وجدانم کنار بیام ...

میگفت مغز زیاد درگیر باشه اینطور حتی واسه اثبات نوار دادم 

2740
بختک وقتی اتفاق می افته که ذهن زودتر از جسم بیدار شه. منم برام اتفاق افتاده ذهنم بیدار شده بود و خوا ...

ممنون ولی متلا امروز که دچار بختک شدم یه جن با چاقو بالا سرم بود دوباره یه چیز سیاه دیگه بالا سرم بود اول فک کردم خیال میکنم ولی پاش خ ورد به بالشتم وبالشتم تکون خورد. ممنون ازنظرت

2706