2733
2734
عنوان

دوست شوهرم😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 41 پست

ببین انکار کردن هم باعث میشه مغز بیشتر راغب بشه به اون ممنوعه فکر کنه

باید بشینی منطقی با خودت فکر کنی و بزاری کنار از ذهنت کم کم محو بشه

چیزی که تو ذهنت الان هست ،،و انکار و سرزنش خودت فایده نداره

فقط باید تمرکز کنی روی خوبیای شوهرت و اینکه با خودت بگو الان فکر میکنم خب که چی هدفم چیه؟

و اینکه سر خودت گرم کن با کارای مختلف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری نبودم ولی از وقتی دیدمش تو دهنمه ...خودمم خیلی اذیتم هرکارم میکنم بهش فکر نکنم پاکش کنم نمیش ...

تو این گرونی روزگار ب اون مردی فک کنید ک کنارتون ایستاده و زیربار مشکلات زندگی کمرش خم میشه و مسوولیت زندگی با شمارو پذیرفته...دیگران فقط از دور قشنگن..همییین

2731
واقعا طبیعیه...؟؟چقد قشنگ حرف میزنی من خودمم واقعا شرمندم ولی بااین صحبتت حس خوبی گرفتم

اره قربونت انسان مغزش به طور کلی برای هر عملی موادی ر‌و ترشح میکنه، اولین وظیفه ی مغز هم دفاع از سیستم حرکاتی انسان هستش وقتی عاشق میشی، یا ملزم ب تعهد میشی مغز فرمان میده ب بدنت و شروع به ترشح هورمون های مضاعف میشه که بازداری کنه از تعهد چون موقع عاشق شدن و پای بندی بدن دچار استرس میشه گاه و بیگاه و مغز سریعا به ناخوداگاه فرمان میده برای کم شدن اضطراب دست ب کارشه ولی نمیدونه چجوری پس از همون احساسات ما به نفع کس دیگه بهره برداری میکنه و نتیجه اش میشه اینی ک شما میگی! 

خیلی طبیعیه، نه عشقه نه دوس داشتن ، نه حتی هوس، فقط و فقط واکنش مغز هست برای حفاظت،

یک سریا دامن میزنن ب این ماجرا و میشه خیانتایی ک میدونی 

تو دامن نزن و ب شدت راحت گذر کن از کنار ماجرا 

من هم برام پیش اومده ۴ پنج باری شده ولی دیگه عادی شده سریع ازش گذر میکنم 

اگر علمی هر مسئله ای رو بریم دنبالش انقدر اسیب نمیزنیم ب کسی و خودمون 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
تو این گرونی روزگار ب اون مردی فک کنید ک کنارتون ایستاده و زیربار مشکلات زندگی کمرش خم میشه و مسوولی ...

اینو واقعا قبول دارم ک اون آقا هرچقدم خوب باش به پای شوهرم نمیرسه تو مسئولیت پذیری زندگی رفتار اخلاق....فقط نمیدونم جذب چیش شدم ک اینقد تو فکرمه

اره قربونت انسان مغزش به طور کلی برای هر عملی موادی ر‌و ترشح میکنه، اولین وظیفه ی مغز هم دفاع از سیس ...

فقط بدیش اینه ک شوهرم میاد خونه همش از اون میگه صحبت میکنه راجبش ...منو بیشتر ترقیب میکنه

2738