2737
2739
عنوان

دوست شوهرم😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 41 پست
چن سالته.. خداییش تورابطه صادق باشین...چ تو دلتون  چ ظاهرتون

اینجوری نبودم ولی از وقتی دیدمش تو دهنمه ...خودمم خیلی اذیتم هرکارم میکنم بهش فکر نکنم پاکش کنم نمیشه ....دلم نمیخاد حتی با فکر کردم به زندگیم خیانت کنم...چون شوهرم واقعا ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه سختش نکن 

اینجا همه مریم مقدسن عزیزدلم 

طبیعیه چون ذهنت داره ناخودآگاه دفاعیه صادر میکنه به عمل ازدواج و تعهد نه فقط این بار چند بارش ب شدت طبیعیه 

کتاب های باربارا د انجلیس رو بخون ک حس نکنی خیانته بسیار طبیعیه و یه واکنش طبیعیه 

فقط جدیش نگیر و ازش گذر کن وسلام

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2731
طبیعیه سختش نکن  اینجا همه مریم مقدسن عزیزدلم  طبیعیه چون ذهنت داره ناخودآگاه دفاعیه صاد ...

واقعا طبیعیه...؟؟چقد قشنگ حرف میزنی من خودمم واقعا شرمندم ولی بااین صحبتت حس خوبی گرفتم

خیلی سعی کردم تا میاد تو ذهنم خودمو درگیر میکنم ولی بازم میبینی ی گوشه ذهنم هستش

وقتی تو ذهنت کم اهمیتش کنی 

رفته رفته از ذهنت پاک میشه

و این کاملا طبیعیه 

ربطی به جنسیت نداره 

کلا تو انرژی اون ادم و میگیری 

ولی توجه نکنی و فکر نکنی اروم اروم برات عادی میشه و از ذهنت پاک میشه

لطفا لایک نکنید😒😒😒
2738
اینجوری نبودم ولی از وقتی دیدمش تو دهنمه ...خودمم خیلی اذیتم هرکارم میکنم بهش فکر نکنم پاکش کنم نمیش ...

وااااا خوب این چیش بده؟

شما به عنوان یه اشنا از این اقا خوشت میاد

مثل حس برادر شوهری

اصلا خودتو ناراحت نکن تا حدودی عادیه 

ما از احسان علیخانی هم خوشمون میاد ولی عاشقش نیستیم 

اگر قرار باشه بین همسر واحسان علیخانی یکی رو انتخاب کنیم همسرمون رو انتخاب میکنیم

شوهرتم چون به دست اوردی بهش فکر نمیکنی چون تقریبا میسناسیش

این اقا چون فعلا برات ناشناختس یکم برات جذابه 

یولش یواش درست میشی

عزیزم اصلا سعی کن اونو نبینی. یک مدت بهونه بیار و نرو جایی که اون هستش. تمام فکر و ذهنت رو مشغول همسرت بکن. اگر نماز نمیخونی بخون. خودت رو با تمام احساس و وجودت و ذره ذره ذهن و جسمت متعلق به همسرت بدون.

جوری رفتار کن که انگار هیچ مردی جز همسرت در دنیا نیست.

شما که تو‌تاپیکای قبلی گفتین سالگرد ازدواجتونه بعدش تاپیک بعدی گفتین تو‌کرونا عروسی بگیرم الان چطور ...

تو عقد سالگرد ازدواج ندارن احیانا....کرونا رو هم دریت بخونی ی چیزایی متوجه میشی ک تو عقدم بلاتکلیفیمونم برا کروناس ک نمیشه مجلس بگیریم😒😒 کی میخواین خوب بشین

تو عقد سالگرد ازدواج ندارن احیانا....کرونا رو هم دریت بخونی ی چیزایی متوجه میشی ک تو عقدم بلاتکلیفیم ...

واه جدیده تو عقد سالگرد عقد دارن نه ازدواج 

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت