2737
2734
عنوان

دوست شوهرم😑😑😑

622 بازدید | 41 پست

تو عقدم و یکی از دوستای شوهرم نمیگم خیلی خوشتیپه خوشگله اونم معمولیه حالا شاید یکم رو به بالا....دو سه باز دیدمش ولی هربار ک میبینمش از ذهنم پاک نمیشه ...از صبح ک بیدار میشم تو ذهنمه بهش فکر میکنم تا خود شب ...از این حرکتم خیلی بدم میاد میدونم خیانت به شوهرم ...شوهرم از لحاظ رفتاری خیلی خوبه باهام عااالیه ...ولی این حس فکر کرده باعث شده حسم ازش کم بشه...

واقعا نمیدونم چیکار کنم از بین ببرمش از ذهنم پاکش کنم کلافم کرده...بنظرتون چیکار کنم چه راهی میتونم پیش بگیرم ک ابن پسره از ذهنم پاک شه 

یک دور خودتو مفصل بزن تادرست شی😒

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

بعصیا انرژی مثبت دارن 

چه جنس مخالف چه همجنست 

وقتی میبینی حس خوب داری 

بهتره موقعی که به ذهنت میاد سعی کنی سرتو‌گرم کنی یا به نامزدت فکر کنی 

لطفا لایک نکنید😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بعصیا انرژی مثبت دارن  چه جنس مخالف چه همجنست  وقتی میبینی حس خوب داری  بهتر ...

خیلی سعی کردم تا میاد تو ذهنم خودمو درگیر میکنم ولی بازم میبینی ی گوشه ذهنم هستش

2706