2733
2739
عنوان

چندساله اینستا دارم هرگز تحت تاثیرقرارنگرفتم تااینکه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 144 پست
خواستم بگم چه امضا خوبی👍هزارتا لایک

ممنونم عزیزم🥺❤

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
اوه ازاین فتوشاپ عملیا اینا بود؟خو اوکی بای😂😂

عملی بود تا دلت بخواد ولی با گوشی گرفتن فتوشاپ نبود کلیپه

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که تجملات و شوآف های اینستا باور ندارم فقط ایده لباس و کلیپ خنده دار میرم میبینم  اینکه از ...

برا منو وارد میشی کلاس بافتنیه  

یه دوتا پیج لباس بچه وسطاشه

تازه فک و فامیلم حواسمو پرت میکردن فالو نکردم

برا منو وارد میشی کلاس بافتنیه     یه دوتا پیج لباس بچه وسطاشه تازه فک و فامیلم حواسمو پ ...

من چاره ای ندارم مجبورم فالو فامیل قبول کنم

برای فضولی میان منم هیچی توی پیجم ندارم😁

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من که تجملات و شوآف های اینستا باور ندارم فقط ایده لباس و کلیپ خنده دار میرم میبینم  اینکه از ...

موافق نیست تو اکسپلسور معمولا بخاطر هشتک ها ممکنه عکس هایی بیاد م تو حتی سرچ نکردی یا هرچی زیر ی پیت بزنن هشتک کرونا میخواد عکس یه تمساح باشه تو نگاه کنی عکسش میاد من قبلش طنز مدیری رو دیدم بعدش شد این

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2740
اره خب میگم چند ساله هی اصا کیک کارداشیان و....چند ساله اینستا دارم کلی از اینا دیدم چ اتفاقی چ سلبر ...

واسه همین چیزای که پسرای نوجوون نباید بزاری اینستا و این چیزا نگاه کنن

ما که زنیم انقدر شیفته بدن طرف میشیم و میگیم چقدر عالیه 

یه پسر تازه به بلوغ رسیده خدا به خیر کنه

یه بار دیگه بزار منم ببینم اه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
موافق نیست تو اکسپلسور معمولا بخاطر هشتک ها ممکنه عکس هایی بیاد م تو حتی سرچ نکردی یا هرچی زیر ی پیت ...

اکسپلور فرق داره

منطورم اینه مثلا یه شاخی دنبال کنی یا پیج های بد

اینکه دست خود طرفه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم