2737
2734
عنوان

چندساله اینستا دارم هرگز تحت تاثیرقرارنگرفتم تااینکه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 144 پست

زود بزار میخوام بخوابم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
عالیه عجب پوست تمیزی عجب سی...ه سفتی🙁 امارنگ پوستشم باعث شده تمیزتر ب نظربیاد ضمنا همینجوری یهوی ...

نه بابا کلی عمل و فونت و اینا دارن ولی خب دیگه ما ب اینا فک میکنیم اون نوجوون بدبخت ک اینارو ببینه چیکار کنه با صورت پراز جوش و...

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرخودمم اینستا داره ولی خب چی بگم منکه نمیدونم چی میبینه منم اینارو سرچ نمیکنم ک یهو میبینی زیرشم ...

خب ببینه عزیزم مگه اون دختر خشگل هارو میارن میدن ب مردای ما حساس نشو

زود بزار میخوام بخوابم

نمیزارم لدات شم هم خوب نیست وجهه خوبی نداره هم کاربریم بپره باید با شماره شوترم نینی سایت نصب کنم بخدا

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2731
نه بابا کلی عمل و فونت و اینا دارن ولی خب دیگه ما ب اینا فک میکنیم اون نوجوون بدبخت ک اینارو ببینه چ ...

بزار دیگه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

خیلی نامردی اگه نزاری واقعا که

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
نه بابا کلی عمل و فونت و اینا دارن ولی خب دیگه ما ب اینا فک میکنیم اون نوجوون بدبخت ک اینارو ببینه چ ...

اره واقعا..خدانسل این بچ هارو منقرض کنه

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
2740
خب ببینه عزیزم مگه اون دختر خشگل هارو میارن میدن ب مردای ما حساس نشو

نه بابا اینستا همینطور ک دخترای خوشکل داره پسرای خوشکلم داره دست بالا دست زیاده ولی کلا میگم کاش ی چیز کنترل شده بود مث گوگل ک هرچی تو بخوایو بالابیاره

باشه چند ثانیه میزارم

باشه چند ثانیه میزارم

بزار بزار

من كه همچين حسي تا امروز نداشتم حداقل نسبت به خانما اقايونم فكر نكنم شيفته هر زني بشن كه ميبينن  ...

شیفته نه عزیزم از نطر جن سی

از نظر اینکه اون خانم اندام زیبایی داره و بالاخره داخل چشم هست

منم از تن لخت یکی خوشم نمیاد اما سفتی و خوش فرم بودن هیکل طرف تحسین میکنی به خاطر ورزش و اهمیتی که به بدنش داده

حالا نه صرفا به خاطر اون نگاه

اما یه مرد یا یک پسر نوجوون فقط تحسین نمیکنه

خیلی تصورات نابجایی انجام میده 

اون دم و دستگاه پشت سرشو ببینین متوجه میشین بخدا موزیک بود داشتن ترانه میخوندن