2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من بگو  چه درس هایی رو بیشتر بخونم برا کنکور که بتونم دربیام؟ 🙃

چ رشته ای

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

رمز موفقیت رشته ی انسانی چیه؟ 

توصیه یا نصیحتی برای من ک محصل انسانی ام دارید؟ 

منطق رو چه جوری باید یادبگیرم؟ 

خیلی ممنون می شم بابت راهنمایی

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
فلسفه رو چجوری پاس کردی؟خیلی سخته

فلسفه خیلی دوس داشتم

با اینکه معلم سال اولمون آشغال بود

سال دوازدهم عوض شد

ولی آسون تر شده مث اینکه آره؟

باید اول بفهمی بعد حفظ کنی 

به من بگو  چه درس هایی رو بیشتر بخونم برا کنکور که بتونم دربیام؟ 🙃

اوللللل ریاضی

بعد عربی 

بعدم ادبیات و ..

بعضیا رو میشناسم رفتن ریاضی

بعد تغییر رشته دادن رفتن انسانی که جلو بیوفتن

رتبه یکی که اینکارو کرد من میشناختم، سه رقمی شد بدون هیچ سهمیه ای

2738
بنظرم اگه واقعا میخوای رتبه بیاری آزمون بده البته اگه خودکاری و تو خودت میبینی نیازی نیست

از الان برای آزمون دادن زود نیست؟ 

بعد یه سوال، آزمونایی ک می گیرن با شرایط کرونا، مجازیه یا حضوری؟ 

و اینکه اگه بخوام آزمونی شرکت کنم کدومش بهتره؟ 

خیلی ممنون

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
اوللللل ریاضی بعد عربی  بعدم ادبیات و .. بعضیا رو میشناسم رفتن ریاضی بعد تغییر رشته دادن رف ...

ریاضی تو انسانی مگه مهمه؟ 😕

فکر کردم هیچ نیازی نیست وقتمو بذارم براش 😶

2706