2733
2734
چرا بیشتریا از فلسفه متنفر هستن😅 من همیشه۲۰هستم،یا دیگ خیلی گند بزنم۱۹😎

اتفاقا منم عاااااشقش بودم درس موردعلاقم بود همیشع هم بالاترین نمره تو این درس بودم و شاگرد اولش تعجب میکنم بعضی بچه ها میگن بده و سختع

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
خواهش میکنم موفق باشی عزیزم

میشه خواهشاجواب منوبدی من نظام قدیمم بعدشش سال ترک تحصیل الان دارم نهم میخونم چندسال بعددیپلم میگیرم؟؟؟؟؟؟ 

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه خواهشاجواب منوبدی من نظام قدیمم بعدشش سال ترک تحصیل الان دارم نهم میخونم چندسال بعددیپلم میگیرم ...

هرکی میدونه بگهه

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺
2728
میشه خواهشاجواب منوبدی من نظام قدیمم بعدشش سال ترک تحصیل الان دارم نهم میخونم چندسال بعددیپلم میگیرم ...

طبیعتا باید سه سال بشه

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2740
از تعجبم اونورتر! آخه درس آسونیه!خیلیم شیرینه...! چطور میتونه سخت باشه!

وقتی بفهمیش و علاقه داشته باشی خوبه

اما خیلیا نمیفهمن و فقط میخوان حفظ کنن

اونوخته که سخت میشه

فلسفه خیلی دوس داشتم با اینکه معلم سال اولمون آشغال بود سال دوازدهم عوض شد ولی آسون تر شده مث این ...

ریاضی رشته انسانی سخته؟؟؟ چجوریه اصلا درساش من باید امسال انتخاب رشته انجام بدم