2733
2739
عنوان

بیاین یه چیزی براتون تعریف کنم

96 بازدید | 15 پست

قبلش مرسی که راه حل دادین خارش نی نیم کم شه... خوابش برد... 

حالااینوتعریف میکنم که واسه چندشب پیشه یکم احساس گناه دارم ولی باخودم میگم حقش بود... 

راستش مادرشوهرمن ازاون دسته ازآدماس که چیزای خوبوواسه دخترش میپسنده ودوس داره عروسش همیشه باقناعت باشه... همیشه کم بخادوهمیشه هم اگه بهش بی احترامی شدساکت باشه وچیزی نگه... چندباری  بچم بغلشون بودووقتی منومیدیدگریه میکردکه بیادبغلم یاذوق میکردومادرشوهرم همیشه اینجوروقتامیگفت ببین خرشومیشناسه😐منظورش ازخرمن بودم ومنم که لال هیچ جوابی نمیدادم تقریباهفت هشت باری گف ومنم به شوهرم گفتم شوهرم گفت هرچی دلت خواست جوابشوبده من پشتتم ولی من کلانمیتونم به بزرگتربی احترامی کنم شایدم بی عرضه ام... خلاصه چندشب پیش دوباره من ازاتاق اومدم بیرون وبچم منودیدگریه کردومادرشوهرمم بلافاصله همون حرفوزدشوهرمم عصبی شدبهش گفت مامان این چه حرفیه که میزنی مگه توخرمایی که زن من خربچش باشه... خلاصه مادرشوهرم که چیزی نگف فقط واسه من قیافه گرفت پدرشوهرمم کلابه شوهرم ومن محل نمیده بعداین حرف به نظرتون چیکارکنم اگه گلایه کردن چی بگم؟ ولی دلم خنک شدشوهرم اونجوری گف چون مادرشوهرم فکرمیکردبعدازبه دنیااومدن بچم من ازچشم شوهرم بیفتم... 

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

بگو شوهرت ماسمالی کنه خودتو کنار بکش

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب این میگن شوهر دمش گرممممم

بالاخره ی شوهرخوب تو نی نی سایت دیدیم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2728

واقعا نمیدونم چی بگم به همچین مادرشوهرایی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

احترام بزرگتر دست خودشه

من بودم همون بار اول نشون میدادم حرفش زشته حالا توهین بد نمیکردم ولی هر طور بود بهش میفهموندم احترام خودشو نگه داره

گلایه نمیکنن اگرم کردن بگو همسرم که حرف بدی نزد ازتون سوال کرد..مگه مادر خر بچشه؟بگو اگه حرف همسرم بده حرف شماهم بده.

رفت آمدت کم کن کلا با این اخلاقشون

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
بگو شوهرت ماسمالی کنه خودتو کنار بکش

من اصلانشنیده گرفتم حتی شوهرمم اومدتواتاق بهم گف دلم خنک شدجواب مامانمودادم دیگه داشت پاشوازگلیمش درازترمیکردمن الکی گفتم مگه چی شده انگارکه من نشنیدم آخه بعدش رفتم آشپزخونه

من اصلانشنیده گرفتم حتی شوهرمم اومدتواتاق بهم گف دلم خنک شدجواب مامانمودادم دیگه داشت پاشوازگلیمش در ...

خوب کردی...بذار پسرشون توروشون وایسه تا درست شه رفتارشون

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
احترام بزرگتر دست خودشه من بودم همون بار اول نشون میدادم حرفش زشته حالا توهین بد نمیکردم ولی هر طور ...

خیلی کم میرم خونشون ولی هربارم که میریم بایه ناراحتی جدیدبرمیگردیم کلادوس دارن مابریم ناراحتمون کنن بیایم خونمون دوباره زنگ بزنن پاشین بیاین دلمون براتون تنگ شده ودوباره.....

تو خودتو نشنیده بگیر گلایه هم کردن بگودرجریان نیستم الکی بگو شوهرم نباید ب مادرش میگفت این دفعه تکرار کرد خودت جوابش بده..شخصیت هر کس توی حرف زدنش و رفتارش خودشو نشون میده

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
خیلی کم میرم خونشون ولی هربارم که میریم بایه ناراحتی جدیدبرمیگردیم کلادوس دارن مابریم ناراحتمون کنن ...

خب شما که اینو میدونی..هروقت میری ناراحت نشو اگه بی احترامی کردن بهشون بفهمون که دلخوری و حرفشون بده و از در خونشون که بیرون رفتی همه ناراحتی هاتو پشت در بزار چون مشخصه همسرت دوست داره و مرد خوبیه پس اوقاتتونو تلخ نکنید و اونارو به هدفشون نرسونید

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
تو خودتو نشنیده بگیر گلایه هم کردن بگودرجریان نیستم الکی بگو شوهرم نباید ب مادرش میگفت این دفعه تکرا ...

آره این خوبه چون اونجام کسی متوجه نشدمن شنیدم یانه ولی من همیشه احترامشونوداشتم نمیدونم چرااینجوری رفتارمیکنن

2706