2733
2739
عنوان

مرگ تدریجی یک رویا

| مشاهده متن کامل بحث + 3509 بازدید | 82 پست
اوووف فقط پایتخت ۵ را دوست دارم .پایتخت ۴ بد نبود  ولی نون خ رو گذاشتن خ خ دوست دارم . از همین ...

چقد سلیقه ها متفاوته

یعنی بدتر فیلم نون خ ندیدم   خیلی خسته کننده بود واسم

کامل هم ندیدم  شاید یه کوچولو  از چند قسمت

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره موافقم هلنو و پری هم روش تائثیر گذاشته بود ولی حامد خییلی خوب بود هردفعه که بخش میکرد به مامان ...

اومد؟ 😅😅

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ما ماهواره نداریم،این دو ماه از بس فیلم آه و ناله دیدم از تلویزیون افسرده شدم،امروز یکی از دوستان میگفت آی فیلم پایتخت رو از اول نشون میده،اونقد خوشحال شدم😍😍😍😍😍چه ملت قانعی هستیم بخدا،با چه چیزایی خوشحال میشیم،تو این قرنطینه با فیلم کمدی مشکل دارن،تلویزیون فقط شده افسردگی..منم عاشق نون خ و کارای سعید آقاخانی و عطارانم😍😍😍😍😍

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

حالا اینجا یکی از من پرسید اخرش چی میشه

من گفتم ساناز با شوهر سابقش ازدواج میکنه و باردار میشه

حامدم با اون دختر چادری انتشارات ازدواج میکنه

مارالم میفهمه همش نقشه بوده و گول خورده

من واقعا اینجوری یادم بود این سربالو🤐😶🙄

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2740
چه شده ؟ فقط میخوام بدونم حافظه اش بر میگرده و ب زندگیش برمیگرده یانه 

فقط نشون میده که حامد مارال رو تو بیمارستان پیدا کرد 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
خاواده همسرش هم چندان خوب نبودن.از اول می گفتن باید به بچه ات شیر بدی فلان کار رو کنی. پسر هم وابسته ...

بد نبودن ک خیلی فرق داشتن فرهنگ هاشون

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
نه بابا البته مت هنوز سنی ندارم تازه۱۸سالمه😁😁😁

اها فکر کردم   اون زمان ک پخش میکزده قبلا اینطور میگفتی  10 سال پیش😂😂

بابا یادتون رفته ساناز یه بچه داشت از ازدواج تا موفقش که اون ور آب پیش پدرش بود 

میخواست از طریق مارال اقامت بگیره بره اونور پیش بچش،، 

برا همین مارال رو گول زد تا با اون پیرمرده آشنا بشه و بتونه اقامت بگیره و از طریق مارال بره پیش بچه اش

و زندگی و بچه مارال رو فدای خودش و بچش کرد 

2706