2733
2734
عنوان

مرگ تدریجی یک رویا

| مشاهده متن کامل بحث + 3501 بازدید | 82 پست
ببخشید سوالم بی ربطه گلم،شنیدم آی فیلم پایتخت رو نشون میده درسته؟؟

اوووف فقط پایتخت ۵ را دوست دارم .پایتخت ۴ بد نبود 

ولی نون خ رو گذاشتن خ خ دوست دارم . از همین جا صدا منو ب سعید اقاخانی برسونید ... یعنی عاشقتم با فیلمات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان داره شبکه ای فیلم پخشش میکنه

عزیزم تا کدوم قسپت پیش رفته؟

من اوایلشو خعلی دوس داشتم🤭

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2728
بچها خدا خیرتون بده بگید آخرش چی میشه؟خواهش میکنم

هیچی مارالو ساناز فرار میکنن

ساناز تو ترکیه ضربه‌مغزب میشه میمیره

مارالو تو دریا تو کشتی قاچاق‌چیا به دیته مائمور گیر میفته و میوفته تو دریا و فراموشی میگیره

اخهر سر هم حامد میاد نجاتش میده تو بیمارستانه ترکیه و تموم میشه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
چون مارال خر بود و عقلش رو دسته ساناز داده بود و فک میکیرد دوستشه درحالی که تو لباسه بره‌ای بود که ...

مارال هم اگر خواهرشو ااون سه تا نبودن

ب نظرم کاملا با خانواده حامد و خود حامد  جور بود   

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2740
مارال هم اگر خواهرشو ااون سه تا نبودن ب نظرم کاملا با خانواده حامد و خود حامد  جور بود  & ...

اره موافقم هلنو و پری هم روش تائثیر گذاشته بود

ولی حامد خییلی خوب بود هردفعه که بخش میکرد

به مامانم میگم واسه دعا کن اینجوری شوهره متعادل و انسان گیرم بیاد

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706