2737
2734
عنوان

زنی که زیاد به خودش برسه

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 111 پست

نه خب نمیشه بگی ۱۰۰،درصد واسه جلب توجهه اما خب کسی که قیافه طبیعی خودش و دوست نداره و همه چی مصنوعیه یه جور مشکل روانی داره حالا کاشت و اینا مشکل نداره یا مثلا یکم ژل و بوتاکس یا دماغ عمل شده اما اینایی که تو گفتی همه با هم بنظرم بیماریه میخواد تو چشم بیاد از اینکه متفاوت باشه لذت میبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرسن میگن شلخته اس برسن هرزه عجب

اینقدرآدماهستن خوشگل آرایش میکنن و به خودشون میرسن اماکسی بهشون هرزه نمیگه مثال آناشیدحسینی😐.

اما واقعا یه کسایی مثه نازنین باشکم حامله و درحال سرکشیدن مشروب و اون ظاهرکه میگین به خودش رسیده راه روبازمیکنه برای اون کلمه

این اهنگ قشنگ رو گوش کن:عاشقی از روزبه بمانی.
2740

قضاوت نادرست نباید کرد...ظاهر آدمها نشون دهنده رفتار اونها نیست

نشان دهنده ویژگی های روانی و در واقع شناختی اونهاست

همچین شخصی وارد اتاق مشاوره بشه معمولا  در کلاستر B اختلالات شخصیت قرار داده میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین افراده هرجایی از تیپشون معلوم نیس بلکه از تمااااااام حرکاتشون معلومه.گاهی دختری انقد تیپ امروزیه ولی سنگین ک احترام خودشو نگه میداره ولی محجبه هست ک ...

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
نمیدونم...ولی برامن همچین شخصی هیچ جذابیتی نداره...چون فاقد اعتمادبه نفسه...حالا یه جاایرادداشت عمل ...

شاید ظاهر چندش اما رفتار بامعرفت و مهربونی داره 

خواهر دوست پسرم همینه یعنی خواهرشوهر آینده اما دختر خوبیه 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

اونیته عکسش میذاره اینستا خب برا جلب توجه هست دیگه. البوم عکس خانوادگی که نیس. برا دیدن بقیس.چه به خودش رسیده باشه چه نه جلب توجه کرده.

اونایی هم که خرابن از عکساشون مشخصه.بیشتر سینه و ب.اس.ن توی عکس نمایان میکنن .دیگه ربطی به قضاوتم نداره.اسکولم میفهمه قصدش چیه

2706