2733
2734
عنوان

زنی که زیاد به خودش برسه

950 بازدید | 111 پست

از دید مردم میگن فاحشه اس و برای مردها به خودش میرسه؟

مثلا دماغ عملی و لب پروتز و ناخن کاشت خیلی بلند و موهای اکستنشن و مانتوی و لباسای مد روز و ابروی پهن و گونه تزریق شده و سینه و با.س.ن بزرگ و لنز مدل مختلف رو میگم منظورم شاخای اینستاس

نمیدونم چرا مردم در مورد ظاهرش قضاوت میکنن؟

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نباید از روظاهر قضاوت کرد

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

کرونا تموم شه شایدم داف پلنگی باشم اما فاحشه نه 😂😂😂😂😂😂

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

متاسفانه هم جنس های خودمون بیشتر این حرف رو میزنن 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
خب خودش تواینستا جلب توجه میکنه که قضاوت بشه دیگه.جلب توجه بیش ازحد باخودش قضاوتم میاره

منم شاید دست به عمل و داف پلنگی بشم اگه پولدار شم ولی فک کنم اذیت شم 

عزیزم اخه اگه به خودشون میرسن تو خونه برسن دیگه تو کوچه بازار برا مردمه دیگه

واااااا خب زیبایی خودشو دوست داره ایراد از مردهاس که بهش نگاه میکنن

2706