2733
2734
عنوان

یه مسواک خریدم ۱۲۰ هزار تومن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن بابا دیروز ی تراش خریدم برای پسر خالم ۷ تومن هنوز دارم حرص میخورم😐😑 ی تراش معمولی رو به پایین&n ...

من سال ۹۶ نوتلا ۳۰۰ گرمی میخریدم ۸ هزار و هشتصد ، هفته قبل از همون فروشگاه همون اندازه قیمت گرفتم ۱۱۰ هزارتومن

دیشب کسی نبود و برای گریستن ،جز صفای آینه همدم نداشتم
2738
من سال ۹۶ نوتلا ۳۰۰ گرمی میخریدم ۸ هزار و هشتصد ، هفته قبل از همون فروشگاه همون اندازه قیمت گرفتم ۱۱ ...

😬😬😬😬😬

اونو نباید بخوری 

باید ببوسی بزاری تو یخچال 

هیچ وقت فکر نمیکردم اول دستمو بشورم؛ بعد بکنمش تو دماغم😒😂...
من سال ۹۶ نوتلا ۳۰۰ گرمی میخریدم ۸ هزار و هشتصد ، هفته قبل از همون فروشگاه همون اندازه قیمت گرفتم ۱۱ ...

برا چی نوتلا میخری اینهمه گفتن تراریخته است و سرطانزا من که از وقتی فهمیدم نمیخرم دیگه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باکتر ازشیرم                                                          هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر 
برا چی نوتلا میخری اینهمه گفتن تراریخته است و سرطانزا من که از وقتی فهمیدم نمیخرم دیگه

من سال ۹۶ یکی دوبار خریدم...ممنون که گفتین

دیشب کسی نبود و برای گریستن ،جز صفای آینه همدم نداشتم
2706