2737
2734
عنوان

یه مسواک خریدم ۱۲۰ هزار تومن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 39 پست
من امروز ۱۲ خریدم خیلی ناراحت شدم چهار نفریم مجبوریم دیر به دیر عوض کنیم

من همیشه بهترین مارک ها رو میخریدم

الان دکتر وست میخرم

دیگه به بودجه مون نمیرسه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز ۱۲ خریدم خیلی ناراحت شدم چهار نفریم مجبوریم دیر به دیر عوض کنیم

من از دیجی میگیرم ۴تومن. عالیه قشنگ ۳ماه ۴ ماه جواب میده

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
2731
منم پارسال از ترکیه کلی لباس خریدم دلم نمیاد بپوشمشون😐

خدانکشتت خیلی خندیدم 😂😂😂😂😂😂

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
خدانکشتت خیلی خندیدم 😂😂😂😂😂😂

بخندی همیشه😐❤️

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2740
بخندی همیشه😐❤️

مرسی..همچنین عزیرم😘گرونی داره تاثیرشو کم کم میذاره 🤧

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
مرسی..همچنین عزیرم😘گرونی داره تاثیرشو کم کم میذاره 🤧

💋🦋

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️