2737
2739
عنوان

میترسم جوابشونو بدم😑☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 71 پست
😂😂من که اصلا هیچی نمیگم کم محلی بهترینه

اره ولی دوست دارم یبار یکیشونو بزنم

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
اصن نگاشونم نکن..نیازی نیست جواب بدی  آدم حسابشون نکنی بیشتر میسوزن  جواب بدی فک میکنن ح ...

واقعا؟! فکر میکردم اگه جواب ندم فک میکنن کم آوردم.

انشالله که همه به هدف و خواستشون برسن:) منم جزو همه:)✨خدایا من میجنگم بقیش با تو 🕋 ✨💪🏽

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه واس من ممنوعه😃

خب برای منم خیلی چیزا ممنوعه ولی چون سایت قوانین خودش و داره خارج از این قوانین گزارش نمیزنم و رد میشم

این‌جا نمیتونه باب میل ما باشه ما فقط تو چهارچوب قوانین میتونیم اینجا فعالیت کنیم ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
برگرد کیفتو بزن تو صورتش

خب میدونی میترسم بزنمش یا یه حرفی بهش بگم برگرده منو بزنه. اون فیلم و دیدی که یه مرد دخترو میزد دیگه سر اینکه جوابشو داد؟ 

انشالله که همه به هدف و خواستشون برسن:) منم جزو همه:)✨خدایا من میجنگم بقیش با تو 🕋 ✨💪🏽
واقعا؟! فکر میکردم اگه جواب ندم فک میکنن کم آوردم.

نه بابا اونا فقط میخوان حرصتو درارن 

قشنگ با اعتماد به نفس بالا راه برو محلشونم نده

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
خب برای منم خیلی چیزا ممنوعه ولی چون سایت قوانین خودش و داره خارج از این قوانین گزارش نمیزنم و رد می ...

نی نی یار گفت چیزایی که این کارا رو انتشار میدن گزارش بزنید

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
اصلا ربطی به اعتماد به نفس ندارع نباید جوابشونو بدی اگه بدی دیگع ولت نمیکنن پسرا از این خوششون میاد ...

واقعا😇

2740
خب میدونی میترسم بزنمش یا یه حرفی بهش بگم برگرده منو بزنه. اون فیلم و دیدی که یه مرد دخترو میزد دیگه ...

اره مردا هارن

واقعا😇

عارع😊

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
نی نی یار گفت چیزایی که این کارا رو انتشار میدن گزارش بزنید

شما تشخیص میدین رابطه اونا ب چ قصد و نیتی هس؟

بله ممکنه یکی بیاد بگه من با دوست پسرم رابطه جنسی دارم خب اوکی گزارش بزن

ولی من ب شخصه هرکسی بیاد بگه قصد ازدواج دارم با اطلاع خونوادم باهاش میخوام یه سال در ارتباط باشم تو چهارچوب اخلاق و خب ممکنه بیام اینجا تاپیک بزنم ک با دوست پسرم فلان مشکل و دارم آیا باید گزارش بخورم؟

این حق الناسه 💚

موفق باشید

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
نه بابا اونا فقط میخوان حرصتو درارن  قشنگ با اعتماد به نفس بالا راه برو محلشونم نده

باشه حتما😍👌🏻💜💜💜

شما تشخیص میدین رابطه اونا ب چ قصد و نیتی هس؟ بله ممکنه یکی بیاد بگه من با دوست رابطه جنسی دارم خب ...

گلم مثلا امروز یکی تاپیک زده دوست پسرم میخواد پامو بلیسه اجازه بدم یا اجازه ندم......این گزارش نداره؟؟

شما تشخیص میدین رابطه اونا ب چ قصد و نیتی هس؟ بله ممکنه یکی بیاد بگه من با دوست پسرم رابطه جنسی دار ...

اره منم منظورم همینه