2733
2739
عنوان

میترسم جوابشونو بدم😑☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 71 پست
تو که خوبی منو که اگه یه نفر خفت م کنه یا دست درازی هم کنه لال میشم اون لحظه کلا خفه میشم متاسفانه

منم میترسم همینجوریم فک کنم😖

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
نمیدووونم😖ولی کرونا تموم بشه میخوام برم کلاسای دفاع شخصیو مبارزه ایشالله ابنجوری بهتره اعتماد بنفس ...

من خودم کمربندمشکی دان 2 کاراته دارم بهترین راه بی محلی هست مگراین ک درجای ضروری ازش استغاده کنم

عشقم همسر م♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدووونم😖ولی کرونا تموم بشه میخوام برم کلاسای دفاع شخصیو مبارزه ایشالله ابنجوری بهتره اعتماد بنفس ...

وای آره تو فکر منم بود برم!

انشالله که همه به هدف و خواستشون برسن:) منم جزو همه:)✨خدایا من میجنگم بقیش با تو 🕋 ✨💪🏽
2728
من خودم کمربندمشکی دان 2 کاراته دارم بهترین راه بی محلی هست مگراین ک درجای ضروری ازش استغاده کنم

🤩 وااای ایول

کیف کردم پستتونو خوندم💪

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
اگه بزنیم. برنمیگرده تلافی کنه؟

مملکت گل وبلبل ما اگه ردش بمونه میره پزشکی قانونی تازه دیه هم باید بدی مکراین شاهدببری ک صددرصداون اقاپسرهم شاهدمیاره کارب قسم قران و...میرسه ک بتزهم فکرنکنم بشه ازحق ات دفاع کنی

عشقم همسر م♥♥
عه! آخه میدونی من یه دوست داشتم بیرون یکی میخاست بهش شماره بده اینم چیزی نگفت بعد اون برگشت گفت چیز ...

شماره دادن 2 حالت داره یا زبونی میگه ردمیشه ک شمازنگ نمیزنی وطرف میسوزه یاتوکاغذمینویسه وحالا یاتوجیب یاروی کیف میذارن ک مطمئنا کسی دیگه ای هم دست داره ک چک کنه ببینه عکس العمل شماچیه یاخودش ازگوشه کنارشمارونگاه میکنه درهرصورت وقتی کاغذوب شمادادشمااصلابازنکن مثل زباله ریزریزکن وبریززمین وردشو

عشقم همسر م♥♥
2740
شماره دادن 2 حالت داره یا زبونی میگه ردمیشه ک شمازنگ نمیزنی وطرف میسوزه یاتوکاغذمینویسه وحالا یاتوجی ...

وای چقد حالم خوب شد حرفاتون خوندم😅🥰😍😍😍😍💜

انشالله که همه به هدف و خواستشون برسن:) منم جزو همه:)✨خدایا من میجنگم بقیش با تو 🕋 ✨💪🏽
فدات عزیزم. موفق باشی وشاد. درهرصورت بی محلی وب کری زدن وبهت توصیه میکنم

خیلی ممنون ازتون😊بله حتتتتتماااااا💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻