2733
2734
عنوان

میتونید از روی حالت هام حدسی بگید بچم چیه؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 148 پست
دو هفته از من جلوتری😁🤰🏻

اره عزیزم 😁

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😁از یکی از فامیل هامون دوروز جلوترم فک کن😂😂🤭

😁😁😁برنامه ریزیتون دقیق بوده

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
مرسی حتما🌹

گردوتونستی ماه های اخربخور

بعدماه ۸ و۹ دیگه نشاسته کم کن مثله برنج وماکارونی وسیب زمینی 

بجاش پروتئین مثله گوشت مرغ ماهی تخم مرغ و انواع حبوبات نفخشوبگیربجا میان وعده بخوربسیاروزن میگیره من بچه هام ۴کیلوبودت

2740
گردوتونستی ماه های اخربخور بعدماه ۸ و۹ دیگه نشاسته کم کن مثله برنج وماکارونی وسیب زمینی  ب ...

اگه بخام طبیعی بیارم بنظرت با ۴کیلو میشه؟؟😂

چه تپلو بودن وای😍خدا حفظشون کنه

شما هم وزنت زیاد پایین بالا میشه؟😐

نه

با قد ۱۶۳، ۶۸ کیلو بودم تو این چند سال، یدفعه ای قبل بارداری ۷۲ شدم

فک کردم تیروئید بهم ریخته، رفتم آزمایش دادم، دیدم نرماله

❤برای ظهور امام زمان (عج)  یک صلوات