2733
2739
عنوان

من ۱۹ سالمه دارم توی نازایی از درد میسوزم و ناله میکنم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4177 بازدید | 223 پست
الهی

منم شوهرم ۳۰و من ۱۷ هر دوتامیخایم بعد ۱ سقط ۱ ساله اقدامم نمیشم

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁😁😁

خانواده شوهرت چیشد حرفی نزدن؟؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2742

دکتر خوب تو مشهد کسی سراغ داره

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

دعا کردم واست عزیزم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
چرا اینقد بزرگ میزنم😢تو ظاهرم فک میکنن۲۶_۲۷سالمه😥😢

من ندیدمت اصلا

حدس میزدم فقط سنت بیشتر۱۶سال باشه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
خانواده شوهرت چیشد حرفی نزدن؟؟

نه کاری ندارن فقط میپرسن همش بچه داری؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

عجب

مادر پدر های ما بچه دار شدن تو ایران تا اخر عمرمون آه میکشیم پشت سرشون 

من یکی که هیچ وقت مادرمو نمیبخشم برای به دنیا اوردنم 

تو این مملکت فقط دور خودم میچرخم و منتظر روز بدترم هر روز

حالا اونا دهه هشتاد بچه دار شدن... 

اون موقع که نه تحریمی بود نه کوفت و زهرماری... 

اونوقت شما الان... 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
نه کاری ندارن فقط میپرسن همش بچه داری؟

وااا بگو ب شما چ اخه شوهرت چیزی نمیگه؟؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
😳😳😳😳😳😳😳😳

منم عین تو تعجب میکنم که بم میگن نازا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706