2752
2734

اوایل ک  عاشق و فارغ شدم زیاد جدی نگرفتم  بعدشم ک هر ماه دوبار مریض میشدم و درسای مدرسه هم سنگین بود  شد فروردین و مهمون و عید و......

اوخر فروردین گفتم دیگ وقتشه شروع کردم یه هفته تا کنکور اردیبهشت خوندم وقتی خراب کردم انکار آب سرد ریختن روم ... و دیگ تا چن روز پیش نخوندم 

چن روز پیش اومدم شروع کنم بازم استارت بزنم  خاستگار اومد برامو درگیری با خانواده و .... 

کلا فکرم درگیر شد    به جز دست دردی ک داغونم کرده 

الانم ک دیر شد و تموم شد دیگ با حال بعد نمیدونم چیکار کنم 😪

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

من معده درد گرفتم ۵ روز بستری بودم قبلشم باز بستری بودم بخاطر معده ولی یه روز

قبلشم که استرس زیاد بخاطر یه مسئله ای داشتم ریزش مو شدید گرفتم داشتم کارا ترمیم میکردم

الانم حس میکنم چیزی رفته تو نای ام در نیومده اونم داره اذیتم میکنه(دعا کنید سرما خوردگیی چیزی باشه حوصله بیمارستان و این چیزارو دیگه ندارم😭)

افسرده هم که شروع شد پارسالم و تازه یکمی بهتر شدم

اینم سال کنکورم 

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان بخون

تو میتونی

قطعا میتونی

نهایی هارو بخون خودش خیلیه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731
من معده درد گرفتم ۵ روز بستری بودم قبلشم باز بستری بودم بخاطر معده ولی یه روز قبلشم که استرس زیاد ب ...

بدترین مشکلات میوفته برای سال کنکور نه ک هیلی حالمون از استرس خیلی خوبهههه 😓

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
از الان بخون تو میتونی قطعا میتونی نهایی هارو بخون خودش خیلیه

چطوری  هیچ از پایه بلد نیستم باید اونا هم بخونم دیگ واقعا خسته شدم

چطوری  هیچ از پایه بلد نیستم باید اونا هم بخونم دیگ واقعا خسته شدم

الان فقط نهایی رو به امید بالا ۱۸ بخون

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
الان فقط نهایی رو به امید بالا ۱۸ بخون

برام دعا کن نا امیدم  :)))) 

برام دعا کن نا امیدم  :))))

تو میتونی دختر خوب

از فردا شرو کن و برا نهایی بخون