2737
2739
عنوان

آدمهای حیوان آزار

331 بازدید | 20 پست

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

من همونیم ک سر دلم با تو درگیرم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

الهی نباشم😢😢

خدا ازشون نگذره به حق فاطمه زهرا شر زمین از وجودشون کم شه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی نباشم😢😢 خدا ازشون نگذره به حق فاطمه زهرا شر زمین از وجودشون کم شه

الهی آمیییین 💛💛💛💛💛

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

وای سگ رو آخی عزیزم اشکشو😞

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
وای سگ رو آخی عزیزم اشکشو😞

😭

2738
از گربه میترسم✋😑😐👌

اینها قربانیه ادمهان ترس ندارن

وایییی گربه منم تقریبا شبیه این گربس😭😭😭لعنت به حیوون ازارا

منم هروقت اینارو میبینم میزم پیشیمو بغل میکنم

الهی براش بمیرم

بمیرم الهیییی

من از بچگی ازشون میترسیدم ولی همیشه براشون غذا ریختم و هیچوقت آزار ندادم.

بندگان خدا بی آزارترین نوع مخلوقاتن نمیدونم چرا بعضی مریضا اینا زو اذیت میکنن....ایشالله تیکه تیکه شن

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
من همونیم ک سر دلم با تو درگیرم/

زقنبوت یه ساعته اینجوری توسایت معروف میشی به یارو دختر منگله که ک ...شعر میگه تو تاپیکا

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
وای من گریشونو ندیدم تاحالا واقعا گریه میکنن؟

پیشیه من یبار از بلندی افتاد از شدت درد اشک تو چشماش جمع شد

2706