2737
2739
عنوان

قبولی ارشد ازاد نظر بدین....

605 بازدید | 20 پست
من ارشد ازاد انتخاب اول قبول شدم..............میکروبیولوژی پردیس خراسان رضوی........
کسی میدونه پردیس چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
با اجازه...

شماره من 09105781757 .اگر کسی وسیله ای خواست اطلاع بده لطفا.( نصف هزینه پست رو خودم پرداخت میکنم)

آپلود عکس
این سینی جنس رزین هستش.کاملا نو.کادو واسم آوردن.قیمت 18 تومان.

آپلود عکس

آپلود عکس

این شمعدون هام جنسش رزینه.کادو هستش. جفتش رو 28 میدم.

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

روسری مارک Dior خودم 52 تومان خریدم . خیلی خیلی کم استفاده کردم - مثلثی هست - جنس ساتن و ابریشم - دو روو هستش

قیمت 20 تومان

آپلود عکس

آپلود عکس

آیینه - جنس رزین - سایز حدود 45 در 25 . امکان پست نداره . چون ممکنه آیینه اش بشکنه - فقط واسه دوستانی که مشهد هستن میتونم بفرستم . قیمت 35

این پیراهن واسه خودم حدود 200 دراومد.فقط هم یکبار پوشیدم.من 135 میتونم بدم در صورتی که خیاطم فقط دوختشو 150 میگیره!(واسه پیراهن هزینه پست باخودمه)

سایز هردو تا پیراهن 38 هستش.

اولی پیراهن شب - بسیار شیک و تمیز :

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کفش سایز 39 - چون من سایز 38 هستم نتونستم استفاده کنم .خودم 68 خریدم. حتی یبار هم استفاده نشده - کاملا نو

38 کمتر نمیتونم بدم چون واقعا قشنگ و شیک هستش و استفاده نشده اصلا.

آپلود عکس

ست عطر و لوسیون بدن - پلمپ شده است . از مکه واسم آوردن - قیمت نمیدونم ولی میدونم که کسی که خریده قیمت بالایی خریده از اونجا(خودتون قیمت بدید)

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

لباس سایز 38 هستش.قیمت 95 تومان(هزینه پست پیراهن باخودمه)

اتو مو 13 کاره فیلیپس .کاملا نو هستش.حتی از گارانتیش نگذشته.اصلا استفاد ه نشده.سالم.تمیز. 30 تومان زیر قیمت بازار میدم 140 تومان.کسی خواست اطلاع بده.
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

این هم عکسهاش.
چــــــنــــــد تا لبــــــاس مجــــــلســــــــــی شیـــــــک و خــــــــــاص دارم واسـه فـــــروش... http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1006977&postID=39317640 شـــــــمــــــاره تـــــــمــــاس 09382026992
تا جایی که می دونم پردیس گرون تره انگار..........
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
2706