2737
2734
عنوان

بازم سونو و فولیکول

525 بازدید | 42 پست

سلام خوبین

دیروز باز روز ۱۲ ام سیکلم رفتم سونوی واژینال اینبار بدون آمپول دور ناف

فقط کلومیفن و لتروزول خورده بودم و سه تا hmg زده بودم

سه تا فولیکول داشتم تخمدات راست ۱۷ تخمدان چپ ۱۶ و ۲۱

گفت ضخامتمم عالیه

گفت همه چی محیاس واسه بارداریت انشاالله این ماه میشی

واسم hcg هم نوشت که امروز بزنم

ولی من ته دلم میلرزه آخه من ماه پیش ۱۹ هم داشتم ولی با شدت بیشتری پریود شدم😔😔😔😔

توروخدا شما واسم دعا کنین😭😭😭😭

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲

از دیروز هم تخمدان چپم گرفته ول نمیکنه از درد میمیرم فکر میکردم کیست دارم ولی دکتر گفت کیست نیست

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم این ماه نگرفت خیلی ناراحتم... چند تا قرص از هر کدوم میخوردی؟

من چتدروزه عقب انداختم همیشه دوتاسینم باهم درد داشت ولی الان یکیش شدید یکیش خیلییی کم علایم پ هم ندارم یعنی چیزی هس؟ ابجی 

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2742
منم این ماه نگرفت خیلی ناراحتم... چند تا قرص از هر کدوم میخوردی؟

از روز ۳ تا ۷ صبح ها یه دونه لتروزول شبا یدونه کلومیفن

تو چیا میخوردی مشکلتون چیه فولیکولات چند بود؟

من چتدروزه عقب انداختم همیشه دوتاسینم باهم درد داشت ولی الان یکیش شدید یکیش خیلییی کم علایم پ هم ندا ...

خوب بی بی چک بزن 

سینه درد از علائم جفتشونه

من چتدروزه عقب انداختم همیشه دوتاسینم باهم درد داشت ولی الان یکیش شدید یکیش خیلییی کم علایم پ هم ندا ...

نه ندارم علائم.میدونم نیستم..‌بخدا دیگه نمیکشم...۴ ساله عروسی کردم یک ساله اقدامم خسته شدم 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
2740
از روز ۳ تا ۷ صبح ها یه دونه لتروزول شبا یدونه کلومیفن تو چیا میخوردی مشکلتون چیه فولیکولات چند بود ...

من تنبلی دارم ولی تخمک خوبم دارم هر ماه اما نمیدونم چرا نمیگیره خسته شدم امیدمو از دست دادم 

نه ندارم علائم.میدونم نیستم..‌بخدا دیگه نمیکشم...۴ ساله عروسی کردم یک ساله اقدامم خسته شدم 

۱ساله اقدامی من ۱سالو۶ماه بیشترتو پس امیدم کمی دارم ولی خب دیگه برام مهم نیی هرچی خودش خاست و هروقت برام بفرسه

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
از دیروز هم تخمدان چپم گرفته ول نمیکنه از درد میمیرم فکر میکردم کیست دارم ولی دکتر گفت کیست نیست

با امید خدا برو جلو فولیکولات خیلی خوبه . یه در میون برو اقدام بعدشم زود پا نشو . تا نیم ساعت بخواب . بعدم استرسو از خودت دور کن . ایشالله خبر بارداریتو میدی اینبار

۱ساله اقدامی من ۱سالو۶ماه بیشترتو پس امیدم کمی دارم ولی خب دیگه برام مهم نیی هرچی خودش خاست و هروقت ...

اخه تحت فشارم.همش همه میپرسن چرا بچه نمیاری و از این حرفا.شوهرم خوبه ها.بقیه اذیتم میکنن 

اخه تحت فشارم.همش همه میپرسن چرا بچه نمیاری و از این حرفا.شوهرم خوبه ها.بقیه اذیتم میکنن 

خب اره ۴ساله تو بچه گیرت نمیاد از نظر اونا منم شوهرم هیچ کارنداره دکتر درس حسابیم نبردم میگه هروقت خدابخا

ولی اطرافیان نیس کنایه خوشحالی😐

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
من تنبلی دارم ولی تخمک خوبم دارم هر ماه اما نمیدونم چرا نمیگیره خسته شدم امیدمو از دست دادم 

منم بخدا دیگه خسته شدم دو ساله اقدامم😔😔😔

2706