2752
2734
عنوان

بازم سونو و فولیکول

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 42 پست
ایشالله که باردار میشی عزیزم شوهرت مشکلی نداره؟ آزمایش اسپرم داده؟

انشاالله نه اون مشکلی نداره اسپرموگرامش نرماله

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲
انشاالله نه اون مشکلی نداره اسپرموگرامش نرماله

منم دو ساله دارم اقدام میکنم ولی نشده

آزمایش اسپرم شوهر منم نرمال بود

ولی دکتر یه چیزی بهم گفت منم گفتم به شما بگم شاید مشکل از این باشه

گفت همسرت یه آزمایش ژنتیک اسپرم بده

ممکنه که هسته اسپرمش دچار مشکل باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دو ساله دارم اقدام میکنم ولی نشده آزمایش اسپرم شوهر منم نرمال بود ولی دکتر یه چیزی بهم گفت منم ...

آخه من pco شدید بودم تازه داره شرایطم نرمال میشه

وسطا ۶ ماه پریود نمیشدم 

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲
2731
آها خب پس جای نگرانی نیست عزیزم این سونویی که دادی،ضخامت رحمت چقدر بود؟؟؟

نمیدونم فک کنم ۹ یا ۱۰ بود

دکترم گفت ضخامتت عالیه

سلام منم تازه عضو شدم ،نه ماهه اقدام به بارداری کردم و تمام آزمایشات خودم و شوهرم نرمال فقط خودم کمی ذخیره تخمدانم پایین بود و الان خوب شده و از ماه قبل دکتر بهم لتروزل داده و این ماه دو ماهه میشه دارم می خورم و هنوز جواب نگرفتم ،من نمی دونم با استرس بچه دار نشدن چکار کنم خیلی خیلی دچار استرس و ناراحتی شدم و روزانه به فکرم همش میگم این ماه میشه باردار بشم و طعم مادر شدن بچشم خودمی که به اطرافیان که بچه دار نمی شدن امید می دادم اما الان خودم زندگیم شده اقدام و دکتر و دارو و حرف بقیه 

سلام منم تازه عضو شدم ،نه ماهه اقدام به بارداری کردم و تمام آزمایشات خودم و شوهرم نرمال فقط خودم کمی ...

خدا واسه هممون کمک کنه منم همیشه وقتی دختر بودم واسه اونایی که بچه دار نمیشدن از ته دلم دعا میکردم ولی این بار😔😔😔😔

قرص استرادیول هم خورده بودی؟

نه مشکل ضخامت نداشتم

پودر اینوفولیک و قرص دارچین و پونیکا و گلای وانس میخورم

فک کنم بزرگترین کمک رو بهم پونیکا میکنه چون یکی از دوستامم که pco بود و نه ماه پریود نشده بود با یه بار مصرف پونیکا مرتب شد و بعد ۷ ماه حامله شد

پونیکا چی هست؟ قرصه؟ از داروخونه باید بگیریم؟

آره قرص گیاهی واسه تنبلی داروخانه ها دارن

پورد اینفوفولیک هم برای تنبلیه؟ قیمتش چنده؟

آره هم واسه کیفیت تخمک من که خیلی راضیم ازش

سی تا ساشه توی یک بسته ۱۱۰ تومن