2733
2734
عنوان

از دسشویی های قدیمی بگید از ترسناک بودنش اینکه ته حیاط بود

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 83 پست

فقط يادمه تعميرات داشتيم كارگره تو دستشويي بود من نميدونستم در باز كردم روش😂😂

روزي٣-٤ بارم در رو داداشم باز ميكنم جيييييغ ميزنه 😁 البته واسه داداشم عمدي و آزاره

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

من خونه خاله ام حمومش تو حیاط بود پله میخورد میرفت پایین تو زیر زمین حموم بود بعد حالت تخت اهنی هم داشت کنار حموم با دوش اهنی خیلی وحشتناک بود ادم به معنا واقعی میگرخید

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای توالت خونه مامان بزرگم اینجوری بود

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

خالم میگفت دسشویی ببین راهی رفتم اون تو یکم تاریک بوده گفت اولش چشمم قشنگ نمی‌دید تا نشستم و چشمام عادت کرده بعضی چیزها رو که ندیده بودم دیدم گفت یه عالمه سوسک درشت رو سقف و دور دسشویی بودن وااااااای تنم مور مور شد😬😬😬😬😬😬😬

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
خونه ی مامان بزرگم حیاطشون بزززززرگ بود با کلی دار و درخت،  قشنگ باید هفت‌خوان رستمو رد میکردی ...

وایی تو دیگه تهش بودی😢😂😂😂

اینکه میرفتی دسشویی باید بهت جایزه میدادن

خدایا همیشه شکرت❤
خب کی بود چرا باز شد

نمیدونم با کلی ترس و وحشت با عصا به عنوان سلاح رفتم گشتم کسی نبود خود به خود باز شده بود .تازه توری پشتشم بسته بود 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خالم میگفت دسشویی ببین راهی رفتم اون تو یکم تاریک بوده گفت اولش چشمم قشنگ نمی‌دید تا نشستم و چشمام ع ...

واااای همسن که تصورش کردم میشه یه سکانس فیلم ترسناک محسوبش کرد

خدایا همیشه شکرت❤
دسشویی مدرسه ما پشت حیاط بود بعد پشت حیاط درو پیکر درست حسابی نداشت  من هروقت میرفتم دسشویی فک ...

اکثر مدارس دستشوییشون ته حیاطه 😂😂😂

پشت دستشویی مدرسه ی ما ،حیاط مدرسه پسرونه بود یعنی پسرا قشنگ میتونستن دست بندازن به هواکش بیان تو 🤣🤣🤣

الان اگه برق بره من دیوونه میشم از ترس

چرا.خو میری زیر پتو 😜

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
وایی تو دیگه تهش بودی😢😂😂😂 اینکه میرفتی دسشویی باید بهت جایزه میدادن

بخدا هنوزم با ۲۲ سال سن بهش فکر‌ میکنم میترسم😂 آخه قورباغهههه 😫😫😫

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱

ووی من یادمه تا ابتدایی شبا که میخواستم دستشویی کنم حتما باید مامانم باهام میومد تو حیاط تا من میرفتم الان این قضیه یادم اومد خیلی فوبیای جن و دزد داشتم

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡
2706