2733
2739
عنوان

از دسشویی های قدیمی بگید از ترسناک بودنش اینکه ته حیاط بود

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 83 پست
هیچ دستشویی خطرناکتر از دستشویی که درش خرابه نیست    

خدا خیرت بده

با امضات یه لحظه یه لبخند به پهنای صورتم زدم😁

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای همسن که تصورش کردم میشه یه سکانس فیلم ترسناک محسوبش کرد

وووووووی😖😖😖😖😩😭

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
اکثر مدارس دستشوییشون ته حیاطه 😂😂😂 پشت دستشویی مدرسه ی ما ،حیاط مدرسه پسرونه بود یعنی پسرا قشنگ ...

وایی من دوبار تو سه سال تحصیلی رفتم دسشویی اونم واقعا مجبور شدم دوبارشم پریود شدم که رفتم

خدایا همیشه شکرت❤
خیلی مزخرفن دستشوییا مدرسه  همشونم پشت مدرسه آن 😕😂

وای آره حالا بچها الان پسزا میخورن ولی من لال بودم باور کن صدام در نمیومد هرکاریم میکردن فقط گریه میکردم😂😂😂

خدایا همیشه شکرت❤

اقا خونه مامان بزرگ منم خیلییییی ترسناک بود از هزار جا هم راه ورود داشت از بالا پشت بوم نردبون میخورد به ایوان از راه پله دوباره راه داشت دو سه تا در به حیاط از سمتای مختلف داشت دست کم ۱۵ تا اتاق داشت .۷ تا انبار وحشتناک داشت اصن کلبه وحشت بود برا خودش 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

یادمه حق استفاده از شلنگ نداشتیم حتمااا باید با آفتابه میشستیم شلنگ هم بود البته از اینا که حیاط رو باش میشوریم ولی جرإت نداشتیم 

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡

من دقیقا تو همچین دستشویی رفتم تو یه روستا نزدیک ابیانه تازه به جز اینکه نزدیک قبرستون و کنار طویله بود یه آپشن دیگه هم داشت یه حموم نیم سوخته قدیمی و متروکه هم تو کوچه باغ رو به روییش بود که می گفتن توش ج ن داره دستشوییشم تو حیاط نبود باید از خونه می اومدی بیرون پله ها رو می رفتی پایین تو کوچه زیر پله بود که وقتی می رفتی قبرستون و حموم و طویله هر سه در تیررس نگاهت بود😑🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2706