2733
2734

بچه ها یه نفر تو نینی سایت سوالارو برام فرستاده بود منم یادم رفت بخونم امروز رفتم امتحان دادم دیدم سوالا تمامشون همون بود😑😂البته من قبول شدم ولی خب حیف شد حالا اگه کسی میخواد بگه 

دیگه الکی کتابو نخونن

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
واقعااااا 

اره بخدا خودمم پشیمون شدم که چرا جای اونهمه سوال نیومدم اینارو بخونم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ایدی تلگراماتونو بفرستید اینحا نمیتونم

2740
منم امتحان دارم بفرست لطفا

ایدی تلگراماتونو همه بفرستید

کتابو مو ب مو خوندی یا روخوانی کردی فقط؟

راستش کتابو اصلا نخوندم رفتم خیلی تست زدم که اخرم اشتباه کردم جای اونهمه تست باید این سوالارو میخونم مو نمیزدن یکی بودن حتی یه سوال هم فرق نداشت

2706