2733
2739
عنوان

امروز امتحان ایین نامه داشتم کسایی که سوالارو میخوان بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 46 پست
اسکرین شات بذار

از چی؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پاشو بیا دیگه هنوز تو اموزشگاهی؟

نه بابا اومدم خونه😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
@nazanin_slt واسه منم بفرست لطفا❤️❤️

فرستادم تلگرام

2731

دخترا سوالا باهم فرق میکنه حتی تو آموزشگاه سوال شما بابغل دستیتون فرق میکنه ساده نباشید

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
نه بابا اومدم خونه😂

اوههه پس تا بیای اینجا ک ناهار میشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خب ما استان دیگه هستیم واسه ما فرق میکنه😭

نه عزیزم امتحانا هماهنگه تو راهنمایی رانندگیه تا اخر سال ۹۹ همینا هستن.اگه اموزشگاها میگرفتن اره فرق داشت ولی هماهنگن

روز قبل ازمونت باید بری اموزشگاه واسه پرونده و چیا؟؟؟

نه نرفتم دیروز تعطیل بود زنگ زدم به مربیم گفت اموزشگاه خودش همه چیو فرستاده نیازی نیست من برم

اره فرق دارن

نه ندارن هماهنگن اونی که این سوالارو داد به من مشهدی بود من کرمانی ام