2733
2739
عنوان

دوستم بیشعوره یا من حساس؟!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 83974 بازدید | 561 پست
نه دیگه آخرش گفته دوستت این ایراد رو داره اگر رفاقت و دوستی باهاش برات مبارزه این ایرادشو قبول کن و ...

نه تحلیلش کاملا اشتباه بود 

گفت اون ایرادش فقط تفاوت فرهنگیش باشماست

درحالیکه اشتباهه رنده دوستتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوب گلم‌من‌زاهدانم 

اهان منم ایرانشهرم،خوشبختم از اشناییت

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2728
مرسی همچنین گلم

خواهش کنین

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

نمیدونم چرا بعضی از خانما منتظرن یکی یه تاپیک بزنه شروع کنن به انتقاد وایراد ازصاحب تاپیک،من ازاول تا آخراین تاپیکو خوندم همه نظرات رو،عزیزمن شمایی که میگی استارتر مقصره وحساسه خودتو بزارجای اون،بهر حال درسته که آدم نباید به نیت جبران کاری برای کسی کنه ولی طرف مقابل وظیفه انسانیشه خوبیهای  دوستشو درحد اعتدال جبران کنه

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع

درضمن این فرهنگ همه جاست که غذای جلو مهمون باید گرم باشه ،و درمورد اینکه میگید دوستش نمیتونسته منتظر بمونه همه روزو تا این خانم ببینم میاد یانه،حداقل میتونست موقعی میخواست بره بیرون یه زنگ بزنه به استارتر،یعنی وظیفه ش بوده یه زنگ بزنه بگه عزیزم کجایی نیومدی؟

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع