2737
2739
عنوان

خواهشا بیاین. بچم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 60 پست

منم هفت هفتمه حالم خیلی بده همش سر درد و حالت تهوع یبوست که نگم چند روزه دسشویی نرفتم براشم شربت داده میخورم جوری بالا میارم که انگار اجزای بدنم میخواد بیاد بیرون در کل خیلی حالم بده نمیتونم نزدیک سینک و گاز برم هیچی هم نمیتونم بخورم جز پنیر 😢😭خیلی حال بدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفت هفتمه حالم خیلی بده همش سر درد و حالت تهوع یبوست که نگم چند روزه دسشویی نرفتم براشم شربت داد ...

عاخی عزیزم خیلی مراقب خودت باش من خداروشکر اصلا حالت تهوع ندارم.سعی کن کباب درست کنی بخوری میوه هم زیاد بخور

همه کسم دخترم❤
2728
عاخی عزیزم خیلی مراقب خودت باش من خداروشکر اصلا حالت تهوع ندارم.سعی کن کباب درست کنی بخوری میوه هم ز ...

😢😭دردم یکی دوتا نیست که قندخون دارم با کم کاری تیرویدد 😢خیلی چیزا نمیتونم بخورم بخاطر اونا طفلی بچم 😢بعد جای دورم ن کسی هست بهم سر بزنه ن چیزی از صبح تا شب تنها همش میخوابم😔

😢😭دردم یکی دوتا نیست که قندخون دارم با کم کاری تیرویدد 😢خیلی چیزا نمیتونم بخورم بخاطر اونا طفلی ب ...

عزیزم ناراحت نباش منم قندم لب مرزه کلا نه میتونم شیرینی بخورم نه مربا نه آبمیوه.فقط میوه میخورم.تازه من فشار هم دارم.توی بارداری همه به این چیزا دچار میشن اصلا خودتو ناراحت نکن

همه کسم دخترم❤
2740
جنسیت نی نی چی بود؟  هرچند من میگم ربطی به لکه بینی نداره

دختر بود.اره ربطی نداره برا خیلیا پیش میاد

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
اولش کمی خون اومد بعدش دیگ خون نیومد و لک قهوه ای شروع شد

من دو سه روز مثب پریودی بودم.

بعد چند وقت خون میومد بعد لک های قهوه ای.یه مدت هم تا چند روز فقط لک قهوه ای داشتم

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡