2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست
عزیزدلم شوهرت کپی شوهرسابقمه صددرصد با جاریته من کاش الان جات بودم اول ی آبروریزی حسابی میکردم متوجه ...

خب چرا اصلا باهشون رابطه داشتی؟؟مگه طلاق نگرفتی؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
آره خیلی هم ازم ایراد میگیره هم فوشم میده خیلی بخدا گاهی وقتا مثل امشب نشستیم کنارهم دستشو میگیرم می ...

شاید افسرده س.حتما پیش مشاور برین

مطمئنی سرش جایی گرم‌نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید افسرده س.حتما پیش مشاور برین مطمئنی سرش جایی گرم‌نیست؟

آره عزیزم از سره کار یه راست میاد خونه گوشیشم چندبار چک کردم همینطور تلگرامشو هک کردم‌ ولی خبری نبود احتمالن همون افسردگی داره چون ناخوناشم میخوره...

2728
موضوع چی بود عزبزم؟

شوهر یه خانوم شبا میرف پیش جاریش 

همش بهم پیام میدادن و صمیمی بودن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
ممنون ..واااااای😨😨😨😨😨😵

معلوم نیست ب کجا داریم میریم 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اره بچه ها زحمتشو کشیدن به فناش دادن  نامزدم خیلی بد دهن هست و دست بزن هم داره  هر شب ساع ...

ای وای 

گفتی نگای جاریم میکنه یادم افتاد تو رو 

قبلنم تاپیک زده بودی در این مورد 😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
تو هم بریز بیرون چشش زناشون دربیاد خخ

اگه اعتقاد نداشتم، همین کارم میکردم. 

فکر کردن فقط خودشون دوتا شوید دارن.

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
وایی خدای من رحم کن به حال این ترشیده جار میزنه ک ۲۰ سالمه وشوهر میخام

وااا خب به توچه ؟؟؟؟ ملت رد دادناااا حرام خدارو که نمیخواد حلال کنه!!! حقشه دلش میخواد ازدواج کنه، بهتر از خیلی دختراست که میگن شوهر نمیخوایم و میرن پی کثافت کاری 

هرکسی برنامه ی زندگیش ب خودش مربوطه چه آدمایی میبینه آدم تو نی نی سایت

من خواننده خاموش بودم تنها کامنتی که مجبورم کرد واکنش نشون بدم این بود 

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
بهتره قضاوت کنیم همو  مریض هم نیستم الکی چیزی بگم  شما زندگی منو نداشتی که راحت این حرفا ...

چیو بیان کردم!! خودتون عادی گفتید! .  میگم اصلا برامون قابل باور نیست چون اینقدر راحت این چیزا دیدن و چیزی نگفتید و ادامه دادین زندگیو .میگی اول به رو خودم نیوردم...

توی هرشرایط بازم ادامه دادن با همچین آدمایی(انسان نبودن)  کار خیلی اشتباهیه. آدم تو خیابون باشه بهتره از تحمل همچین قضیه.

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
کولی بازی در اورد پاکش کرد منم قهر کردم اومدم خونه گوشیمم خاموش کردم تا روشنش کردم پیامش دادم که این ...

حتما ب برادر شوهرت بگو شاهد حرفاتم دخترش..از این مردک هم جدا شو تا بدبخت مادام العمر نشدی اینی ک من دیدم امروز با زنداداشه بهت خیانت نکنه فردا با زن دیگه ای بهت خیانت میکنه.

2706