2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست
من خودم ۳۱سال ازدواج کردم همسرم ۱۸سال پیش به ام خیانت کرد دخترای خودم هم از ازدواج میترسن 

منم همینجوری بودم 

ولی مامان و بابام از اول باهم خیلی خوب بودن از ۷ سالگیم ماجرا شروع شد بابای من با خانمه دوست شد مامانم ۵ سال بخاطر دوست داشتن تحمل کرد بخاطر حرف فامیل تحمل کرد اخر ۱۲ سالگیم پدرم با اون خانمه یواشکی عقد کرد جالبه بدونید بابای من قبل عقد با اون خانم رابطه داشته و خانم ازش حامله شده و مامانمو مجبور کرده با بابای من ازدواج کنه خلاصه بابام هی پشیمون شد هی اذیت میکرد اخر تو ۱۴ سالگیم پدر و مادرم آخر سر رفتن طلاق گرفتن 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بچه ها زحمتشو کشیدن به فناش دادن  نامزدم خیلی بد دهن هست و دست بزن هم داره  هر شب ساع ...

من اینجا جریانتو فهمیدم ببین .ی خواهر دارم مث شوهرت عوضی نامرد فاسده با شوهر قبلم بود نمی‌دونستم بینمون جدایی انداخت خداازش نگذره منم خنگ نمی‌فهمیدم تا سراین شوهردومم علنی دوروز بعد عقدم ب شوهرم جلو چشمم گیرداد اعتراضش کردم با پررویی هم توجیه کرد کاش میزدمش ولی هی ابروداری کردم شوهرمو ازمن ترسوتره.خ بلا بسرم آورد روانیه لذت می‌بره با مردای متاهل جوربشه زنشون نفهمه از کجا خورده آخه فهمیدم با ی همسایه متاهلش هم بوده.فقط مث من نریز تو خودت مربض میشی ابروشونو ببر با مدرک بعد طلاق بگیر .کاش یکی اینو ب خودم یاد میداد ک الان راحت جلو مامانم و بقیه انکارنکنه طلبکار نباشه دریده.کاش خدا تلافی کاراشو نشونش میداد

2731

عزیزدلم شوهرت کپی شوهرسابقمه صددرصد با جاریته من کاش الان جات بودم اول ی آبروریزی حسابی میکردم متوجهی عقده اش سالهاست رو دلمه ک چرا آبروی دوتا هرزه رو نبردم ک الان واسم شاخ بازی درنیارن بعد طلاق و مهرهمچی جونش دربیاد مث سگ همه رو بده .ببین الان تو اون زندگی قبلی منه فقط کاش عقل داشتم ازشون مدرک جمع میکردم چون اصلا فکرشم نمی کردم بیحیای آشغال ب شوهر دومم هم گیربده .الآنم باهاش قطع رابطم الهی بمیره

2738
همون نبود که چن وقت پیش تایپک زد گفت نامزدم به بهونه بچه برادرش نصف شب میره اونجا برادرش سرکار بود

اونا هنوز ازدواج نکرده بودن..

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
عجب  خدا لعنتش کنه

متاهله ازم پنج سال بزرگتره از روزی ک عقد کردم با اولی سرالنگوعای کادو. حسودیش شد .سردومی مامانم گفت بگو النگوهات بدله حتی مامانم ازش می‌ترسه ازاونور عضو بسیج و هزار دورویی ازاینور فاحشه است .تو خیابون اونزمان شوهراولم واستاده بودیم ی پسره ازاونور کوچه رد شد خواهرم گفت عجب ک و ن ی داره من خجالت کشیدم هیچوقت فکر نمی‌کردم غریبه کمش باشه ب شوهر منم بچسبه عنتر.کاش سزای کاراشو ببینه دلم خ شکسته تااخر عمرم یادم نمیره

متاهله ازم پنج سال بزرگتره از روزی ک عقد کردم با اولی سرالنگوعای کادو. حسودیش شد .سردومی مامانم گفت ...

خواهر تنیته؟؟ 

وا ب شوهرش بگو گوششو بکشع روانیو

قط رابطه کن خب

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
متاهله ازم پنج سال بزرگتره از روزی ک عقد کردم با اولی سرالنگوعای کادو. حسودیش شد .سردومی مامانم گفت ...

الهی بمیرم خیلی سخته میفهمم آدم از خانواده خودش از پشت خنجر بخوره خیلی درد آوره 

اونا هنوز ازدواج نکرده بودن..

این هم ازدواج نکرده عقدن

مثل اینکه خودشه

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706