2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست

ی درصد فک کنین الان نامزد این خانوم و جاریش نشستن دارن میگن آخ آخ حالا چیکار کنیم اگر آبرومونو ببرن چی جاریه میگه اگر ابوالفضل بفهمه چی بگیم بهش نامزده میگه تو آروم باش استرس واست خوب نیست من درستش میکنم 😫😫

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ جای اسی بودم اول ابروشون رو می بردم بعدش مهریه رو تا قرون اخر میگرفتم وجدامیشدم

سکه ۱۶ میلیونی حال شوهر استارتر رو میگیره 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
شوهره میره کنار زن برادرش راه میره بعد ایشون باید بیفته پشت سرشون ! ساعت ۲ نصفه شب رفته خونشون مونده ...

همون نبود که چن وقت پیش تایپک زد گفت نامزدم به بهونه بچه برادرش نصف شب میره اونجا برادرش سرکار بود

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2731
زود قضاوت نکنیم شاید اون از دید خودش تعریف کرده وحساس هست 

از دید خودش باشه....اصلا قضیه ای هم نباشه در اصل!

ولی من از حرف زدن شوهرش بیشتر بدم اومد چجوری ادم میتونه کنار همچین کسی زندگی کنه؟؟؟قشنگ معلومه استاتر براش ارزشی نداره

@_طهورا_    

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
من الان رفتم تاپیکای قبلشو خوندم مغزم ارور داد ....این مرد اصلا آدم نیست

آدم که نگوووو

پست فطرت تشریف دارن من اینو پیدا کنم با سنگ فرز تیکه میکنم 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
کلا صحیح نیست برادر شوهر ساعت ۲ نصفه شب تنها پاشه بره پیش زن برادرش ! خیلی زشته این حرکت توی در و هم ...

کار اونا زشته وقضاوت ندیده ما زشت تر هرکسی کاری میکنه گناهش واسه خودش ماشر یک  نشیم فقط راهنمایی کنیم شک بیجا نندازیم

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط

@_طهورا_

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

من حس می کنم شوهرش موادم استفاذه می کنه 

دنبال جمع کردن مدرکه خوب مدرکم جمع کنی نهایت می گن ببخش و زورش می کنن برگرده واقعا می تونه کسی با این موضوع کنار بیاذ؟؟ کامل معلوم بود رابطه دارن ب داداشش می گفت چلغوز البته حقم داره واقعا چلغوزه