2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست

ینی با این تاپیکا از هرچی مرده بیزار میشم 😒

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا بچه هم از شوهرشه نه از برادرشوهرش

معلومه که 

پشت پرده اش معلوم نیس خدا میدونه از نصف شب برقراری رابطه داشتن 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2728
ینی با این تاپیکا از هرچی مرده بیزار میشم 😒

به فمینیست بودن فکر کردم 

اخه چقدر آدم میتونه پست باشه حتی از حیووون حیوونتر 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2738

یه حساب گوگل ،تو گوشی باز کنید،بعد عکسهایی که براتو مهمه رو انتخاب کنید و تو درایو گوگل ذخیره کنید .تو گوشی پاک بشه از گوگل پاک نمیشه و تا وقتی بخوای هست،اول چند تا عکس امتحانی ذخیره کنید تا دستتون بیاد.تا شوهراتون نخوان عکس رو گوشی پاک کنن و شما دست و دلتون بلرزه

واقعا چرا ترکید چیز بدی نداشت که؟ کاش زنگ بزنه به برادرشوهرش بگه

مدرک جمع میکرد بعد لو میداد بهتر نبود؟

اسکرین چی بودکسی خوند

تو اسکرین به شوهرش گفته بود خونه زنداداشت چه غلطی می کردی به داداشت میگم. اونم کلی فهش داده بود. گفته بود غلط کردی بگی. 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏

من که به بچه جاریه که حامله بود شک کردم اصلا شاخ در اوردم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706