2733
2739
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست
خب چرا درمونش نمیکنی؟

چون برام بی ارزش شده 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
کولی بازی در اورد پاکش کرد منم قهر کردم اومدم خونه گوشیمم خاموش کردم تا روشنش کردم پیامش دادم که این ...

خب معلومه واکش میکنه باید اول عکس میگرفتی ازش برای خودت میفرستادی بعد بهش میگفته 🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس دوستش داری،جهنمو مهریه بره به درک هیزه خائن،اونم با مانتو وعطر گولت زده،مگه ارزشت مانتو ومهریه اس

خانوادم پشتم نیستن  3 ساله عقدیم  دوسش دارم ولی ازش متنفرم میخوام هرچی داره ازش بگیرم هرجور که شده

یا خدا  برادر شوهرت فهمید؟؟؟؟؟؟

یه روز خونه مادرشوهرم بودم همسرم خونه داداشش بود 

برادر شوهرم رو دیدم داره از پله ها میره بالا بلند بلند سرفه میکنه 

البته همشون می‌دونستن بهم نگفته بودن 

نمیدونم شاید برادرشوهرمم میدونست ولی برا خودش انکار می‌کرد 

2740
یه روز خونه مادرشوهرم بودم همسرم خونه داداشش بود  برادر شوهرم رو دیدم داره از پله ها میره بالا ...

وای جریان شمارو خوندم چی کشیدی خیلی با شرم و حیا بودی رسواشون نکردی حالا شاید شوهرت. پشیمون شده باشه ولی حق داری هنوزم دلت گرفته باشه اون جاریت خاک توو سر هرزش کنن ب شوهر خودشم رحم نکرده وای ادم شاخش درمیاد میفهمه چ ادمای هرزه ای پیدا میشن عزیزم مطمئن باش حتی اگه پشیمونم شده باشن همین دنیا تاوان کثافتکاریشونو و دل شکسته شما و برادرشوهرتو پس میدن اون دخترخالتم خیلی عوضی بوده حرفای خصوصی شمارو پخش میکرده اونم همین دنیا خدا جوابشو میده هرکسی باعث اشک ریختنت شده انشالله از این ب بعد زندگیت پر از ارامش باشه عزیزم

وای خدای من خاک توسرت داری جار میزنی شوهر میخای یعنی جامعه انقد کمبود مرد داره

خاک تو سر خودت 

با شما نبودم با طهورا بودما

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
وایی خدای من رحم کن به حال این ترشیده جار میزنه ک ۲۰ سالمه وشوهر میخام

خب دوست دارم 

باید ازت اجازه بگیرم حسود خانم؟

خودتم زود شوهر کردی لازم نکرده نظر بدی

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2706