2733
2734
عنوان

خیلی خسته شدم🙁😞

103 بازدید | 11 پست

داره حالم بهم میخوره از زندگی 

نمیدونم چمه

تو مغزم هزارن فکره

یه نفر حرف میزنه دلم میخواد خفش کنم،حوصله ندارم

قصد نا شکری ندارم 

نمیدونم چم شده

خودم حس میکنم بخاطر کروناس که هیجا نمیریم(خیابون و..میرم)

تو خونه فقط منم و مامان بابام

دلم میخواد برم باشگاه میترسمم😟

قبل کرونا میرفتم خوابگاه خیلی خوب بود😢

تروخدا رعایت کنید تموم شه این ماتم

بعضیا مثل من واقعا دارن داغون میشن😭😭😭

خسته نباشی😁

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥

خسته نباشی دختر خوشبخت

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوبار خسته نباشی گفتی😯

اسم پروفایلت رو دیدم کفتم اینم اضافه کنم

شوخی کردم

این سختی ها یه روزی تموم میشه

خدا بزرگه

این.نیز.بگذرد#  

اسم پروفایلت رو دیدم کفتم اینم اضافه کنم شوخی کردم این سختی ها یه روزی تموم میشه خدا بزرگه

خوشبختی یه چیز کلیه

همین که تنم سالمه 

شغلی رو که دوست دارم انجام میدم 

و خداروشکر مشکل ندارم

این برای من یعنی خوشبختی

و این حین روز هایی بدی هم هستن که میگذرن 😉

ممنونم ان شاالله این روزاهم به زودی بگذرن

رعایت# _کنید

خیلی حس بدیه اصلا اینجوری نبودم خیلی شاد پرانرژی  حال خوب الان واقعا خستم

بخدا منم قبلا اینقد دیگرون رو میخندوندم و مسخره بازی ینی تو خونه کسی ک انرژی داشت من بودم ولی اخرش ختم شد ب خستگی ذهن و دل