2733
2734
عنوان

ترس پسرم از دستشویی کردن

367 بازدید | 36 پست

سلام خانما لطفا اگه در این زمینه تجربه ای دارید منو راهنمایی کنید. ممنون میشم

پسرم سه سالشه. خیلی راحت از حدود یکسال و نیمگی از پوشک گرفتمش و هیچ مشکلی نداشتم.اما متاسفانه بعد از چندین ماه تو شلوارش پی پی کرد و به همین روال عادت کرده. از محیط دستشویی نمیترسه و مشکل یبوست هم نداره و راحت خودش میره تو دستشویی و تو شلوار کارش رو میکنه و‌بعد من رو صدا میزنه که بشورمش.

همه روش ها رو براش امتحان کردم. برچسب، جایزه، تشویق و خوراکی انواع کتاب و فیلم کودکانه در مورد پی پی. حالا چند روزی میشه که دارم تنبیهش میکنم البته تنبیه سنگین نه در این حد که بهش گفتم اگه تو شلوار پی پی کنی از خونه بیرون نمیریم(ما یه باغچه کوچک بیرون شهر داریم که به خاطر کرونا فقط اونجا میریم و خیلی اونجا رو دوسن داره) الان چند روزه که خونه ایم و اصلا براش مهم نیست و‌میگه اشکالی نداره.

شما راهکار دیگه ای سراغ ندارید؟ 

همین روال رو ادامه بدم یا بیخیال بشم و بذارم یه مدت دیگه دوباره تلاش کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تا حالا ازش علت را پرسیدی

آره میگه من اینجوری دوست دارم. راستش یه کم هم میترسه اما دیروز یه بار با انتخاب خودش بدون شلوار کارش رو کرد و من فکر کردم متوجه میشه که اتفاقی نمیفته اما بازم برگشت به همون روال قبل 

2740

عزیزم پسر من دقیقا همینجوری شد من فقط مرتب چک میکردم میفهمیدم دستشویی داره شلوارو شرتش رو درمیاوردم سه روزه دست شد 

شماهم در دستشویی‌رو قفل کن که متوجه بشی میخواد بره پی پی کنه شلوارشو دربیاری

مامانایه برنامه هس دکترانلاین داره

هرساعت شبانه روزهم انلاین هستن

چن تادکترداره

برای مادرای بارداروبچه دارهس هرسوالی باشه زودجواب میدن

من یه عضوم خیلی خوبه گفتم به شماهم معرفی کنم

خواستین ازرولینک خواستید نصب کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4885196/ماماها-وزنان-باردار

من دوست بچه دارم هر دو سر پی پی اذیتم کرد میترسین برن پی پی کنن به مرور زمان خوب شدن فقط ملین میدا ...

چه جوری خوب شدن؟ از چندسالگی؟ و اینکه شما هم تلاشی کردین یا اجازه دادین خودشون متوجه بشن؟

عزیزم من از پوشک نگرفتمش به خواست خودش بود و همه مراحل بدون هیچ فشاری بود. و دقیقا همین من رو درماند ...

چه جوری به خواست خودش بود ؟ اومد گفت دیگه منو پوشک نکن مامان

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2706