2737
2739

من احتمالا امسال دانشجوی پزشکی شم .واقعا از انتخاب رشتم دودل شدم .

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم متخصصه زنانه  خودم در حال تحصیل در این موارد سوالی داری بپرس بتونم جواب میدم

میشه به این سوالم جواب بدید... بنظرتون کسی که 7 6 ماهه پری نشده بعد اولین بار پری شدنش طبیعیه یا مشکلی داره؟! 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
2728
اون خانم خیلی ماراحت بود میگفت هفت سال درس خوندم ۸۰۰ تومن میگیرم و به خاستگارام جواب رد دادم و الانم ...

الان یه منشی ساده ۸۰۰ نمیگیره .پزشک عمومی ۸۰۰؟؟این حرفا چیه خانم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
ن چون من از بین پزشکی و فرهنگیان،فرهنگیانو انتخاب کردم از اون سوال کردم که عایا اشتباه کردم یا نه ...

دقیقا عین یکی از فامیل های ما

اونم دقیق همین کار کرد

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
2738

جو  جامعه تا ابد قرار نیست بیمار بمونه

اگر داوطلب کنکوری از من به شما نصیحت ۱۵سال دیگه حسرت چیزی به اسم علاقه و استعداد که جو بیمار شمارو به جای اون به پزشکی سوق داد  عذاب آور تر از لذتیه که شاییییید حرفت به درامد نشسته باشه 

ببین نیاز جامعه ۷سال دیگه ۱۵سال دیگه چیه پزشکه؟ چند هزارتا پزشک ؟ بلاخره نوبت مهندسی و مشاغل دیگه هم میرسه نمیرسه؟

... هنوزم تو شب هات اگه ماه و داری من اون ماه و دادم به تو یادگاری ....
احتمالا حقوق انترنی رو‌میگه

فک کنم نخواسته راستشو بگه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
جو  جامعه تا ابد قرار نیست بیمار بمونه  اگر داوطلب کنکوری از من به شما نصیحت ۱۵سال دیگه ح ...

تو کشورای پیشرفته پزشک وجود نداره؟😑

بله نوبت مهندسی و... هم میرسه 

ولی دلیل نمیشه به پزشک که یه شغل حیاتی هست احتیاجی نباشه

خوب یه سال دیگه میخوندی  البته منظورم این نیست که معلمی نباید میرفتی  منظورم اینه که تحص ...

نزدیک تر نمیکنه اما عزممو بیشتر میکنه

خب توضیحش فقط همین نبود من امسال خیلی سختی کشیدم کرونا گرفتم و.... آنفولانزا که به خاطر افت فشار تو اتاقم چن بار غش کردم و با این حال سر کتابام بودم ینی با اینکه دکترم گفته بود استراحت مطلق من بازم سر کتابام بودم

خانوادمم اینو میدیدنو خیای اذیت میشدن ک من جلو چششون هر روز دارم ضعیف تر میشم و لاغر تر

اونام گفتن اگه راه دور بری یا یه سال بمونی با این اوضاع میمیری و از بابابزرگ گرفته تا مامانو خاله هام همشون بهم زنگ میزدن ک به خاطر ما این رشترو برو بعدا پزشکیتم ادامه بده(چون تو فامیلمون دونفر با همین شرایط بودن اونارو همش برام مثال میزدن)

منم گارم همش اشک و... بود تا اینکه دل و زدم به دریا و گفتم باشه

میشه به این سوالم جواب بدید... بنظرتون کسی که 7 6 ماهه پری نشده بعد اولین بار پری شدنش طبیعیه یا مشک ...

بعضی ها هستن کلت سالی یکی دو بار پریود میشن

اگه همیشه مرتب پریود میشد و یهو ۶ماه نشده باید بررسی کنه ببینه دلیلش چیه

احتمالا هورمونی هاش بهم ریختن

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
الان یه منشی ساده ۸۰۰ نمیگیره .پزشک عمومی ۸۰۰؟؟این حرفا چیه خانم

انترن ( دانشجوی سال ۶ و ۷ پزشکی) حقوقش همون ۸۰۰ نهصده 

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
الکی مثلا گفتن بیا پزشک بشو بعد شما در حال تحقیق هستی ...    

عزیزم رشته خودم رتبه ش با پزشکی زیاد تفاوت نداشت، در ضمن من خیلی زرنگم ، دو تا دیپلم تجربی و ریاضی ، رتبه اول کلاس بودم، اونم از تیزهوشان . با دو رتبه اختلاف پزشکی نیاوردم اونم بخاطر استرس بیش از حدم، حالم بد شد سر جلسه. الان دیگه اون استرس رو ندارم. میخواستم بدونم ارزش داره زمان بذارم واسه خوندن مجدد کنکور یا اگر نشد هزینه کنم برم خارج بعد از دوسال ادامه بیام ایران، واقعا دیگه سختی نداره درک این چیزا توضیح دادم قبلا

2706