2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میخوام ببینم راضی هستن از رشته شون؟ از هر لحاظ در آمد و غیره؟ اگر راضی نیستن ؟ چرا؟

دیروز یکیو دیدم راضی نبود میگفت سال۷ پزشکیشه ۸۰۰ تومن میگیره

و به من گفت کاش یکی منو هم راهنمایی میکرد فرهنگیان میرفتم

2714
خواهرم متخصصه زنانه  خودم در حال تحصیل در این موارد سوالی داری بپرس بتونم جواب میدم

خیلی خوبه. پس هم نظر خودتوت رو و هم نظر خواهرتون. از رشتتون راضی هستید چه از لحاظ درآمدی و غیره؟ اگر راضی نیستید چرا؟ ارزش داره با توجه به شرایط فعلی جامعه این رشته براش تلاش کرد؟ یا یادگیری مهارت و بازار آزاد بهتره؟

میخوام ببینم راضی هستن از رشته شون؟ از هر لحاظ در آمد و غیره؟ اگر راضی نیستن ؟ چرا؟

به نظرم الان دیگه پزشکی خوندن اشتباهه

همه بیکار میمونن

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
دیروز یکیو دیدم راضی نبود میگفت سال۷ پزشکیشه ۸۰۰ تومن میگیره و به من گفت کاش یکی منو هم راهنمایی می ...

آخه فرهنگیان درسته زود به حقوق میرسن ولی حقوقشون کمه. ولی پزشکی درسته تا تخصص حداقل پونزده سال سختی داره ولی بعدش خیلی راحت هستن

خیلی خوبه. پس هم نظر خودتوت رو و هم نظر خواهرتون. از رشتتون راضی هستید چه از لحاظ درآمدی و غیره؟ اگر ...

راه های راحت تر و کم دردسر تر از پزشکی خوندن هم واسه درآمد هست 

خیلی پولدارها اغلب پزشک نیستن 

ولی در مجموع درآمدش نسبت به خیلی مشاغل دیگه بیشتره و بالاخره نیاز بهش وجود داره 

آخه فرهنگیان درسته زود به حقوق میرسن ولی حقوقشون کمه. ولی پزشکی درسته تا تخصص حداقل پونزده سال سختی ...

اون خانم خیلی ماراحت بود میگفت هفت سال درس خوندم ۸۰۰ تومن میگیرم و به خاستگارام جواب رد دادم و الانم پشیمونم چون به زندگیم نرسیدم

2706