2733
2739
عنوان

عشق...

96 بازدید | 9 پست

خدایا خدای مهربونم از ته دلم ازت میخوام که تمام عاشقارو بهم برسون... هیچ دلی رو که قسمت همدیگه نیستن رو به هم نزدیک نکن... هیچ کسو دچار عشق یک طرفه نکن... همه بگید آمین❤

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهیییی آمییییننننن

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2731

آمینن

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

من درگیر عشق یک طرفه شدم،خیلی سخته خیلی،باورت نمیشه در عرض یک سال چقدر شکسته تر شدم،۲۰ سال دارم،کلی موی سفید دارم تو سرم،قرص افسردگی میخورم،چشمام ضعیف شدن از شدت گریه دیگه با عینکم خوب نمیبینم😓برای آرامش دلم دعا کنین

من همون دختری بودم که همه پر پشت بودن موهامو میگفتن،الان از اون موها هیچی نمونده هیچی😓

خدایا شکرت❤

من درگیر حس ى طرفه ام...

خیلى  سختع

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2740
من درگیر حس ى طرفه ام... خیلى  سختع

عزیزم ایشالا که دوطرفه بشه 😍😍😍

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
عزیزم ایشالا که دوطرفه بشه 😍😍😍

مرسی گلى

انشالله

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///