2733
2739
عنوان

دادن آب پرتغال به نی نی ها

2501 بازدید | 5 پست
سلام دوستان
پسر من الان 1 سال و 5 ماهش است. روزی 1 پرتغال و 1 لیمو شیرین را با هم آب می گرفتم و میخورد. اما بعدازاینکه سرما خورد وتب کرد زبونش یکم سفید شد و بهش که آب پرتغال میدادم زبانش را می گرفت و نمیخورد.
بعد از خوب شدنش هم دیگه نخورد ولی اگه قاچ میکردم و کوچولو با پوست میذاشت دهنش و بعداز اینکه آبش را میخورد تفالش را میداد بیرون، البته فقط لیموشیرین.
اما از دو سه روز پیش توی لبش یکم سفیدشده و بازکلا چیزی نمیخوره، نه غذا نه میوه خصوصا چیزهای ترش. نگرانم که چیکارش کنم. خصوصااینکه برای بچه بین 1 تا 2 سال ویتامین سی ضروریه. چجوری بهش آب پرتغال بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یایک غذای دیگه حاوی ویتامین سی؟؟؟؟
تونیک مینادکس بهش میدم البته به توصیه دکترش که آنم ویتامین سی نداره. کسی از دوستان هست که ویتامین سی را جدابه کوچولوش بده؟//////////
لطفا راهنماییم کنین. ممنون
عزیزم شاید داخلش لبهاش آف زده باشه که نمی تونه چیزی بخوره به دکتر نشون بده البته موقتیه . منم برای دخترم آب پرتقال گرفتم چون ترش بود نخورد حتی مخلوط با آب لیمو شیرین . ولی آب لیمو شیرین رو به تنهایی می خوره فعلا فقط یکی رو بده تا پرتقال شیرین بیاد به بازار . در ضمن من لیوان رو بهش می دم می گم با دست خودت لیوان رو بگیر و بخور اینجوری تشویق می شه بعد از هر قلپ هم بهش بگو به به چه خوشمزه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانمی شما میگی دهنش افت داره غذا هم نمیخوره ببر دکتر نشون بده غذای ترش نباید بدی برا بچه خو نیست من اب پرتقال ترش باشه یکم خیلی کم شکر میریم چون به دندان اسیب میزنه
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))