2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من سیب و اب فراوون چایی هم هروقت زیاد بخورم راحتم اگ چنروز نخورم میمیرم ینی تا شقاق هم پیش میرم تازگیا ک چایی رو دولیوان کردم روزانه دارم بهتر میشم ولی از بچگی یبوست داشتم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2740

قرص دینه خیلی خوبه ها....

امتحانش کن....

روزی یکی بخور ...جواب نداد دوتا بخور...ولی بعدش باید دنبال یه چیز باشی که اسهالتو برطرف کنه😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
نیم ساعت قبل از هر غذا یه قاشق شربت لاکسی ژل بخور و قرص روغن کرچک روزی دوبار 

قرص روغن کرچک برای لاغریه یا یبوست؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر💗💗💗💗💗💗💗💗💗اسمان مهو نگاهت گل من 💓💓💓💓  مانده تم چشم به راحت گل من    💓💓💓 💓    هرکجا هستیو باشی گل من💓💓💓   گویم که خدا پشت وپناهت گل من💗💗💗
2706