2737
2739

من تازه زایمان کردم بک سینم همش سنگ میشه هرچی میدوشمش‌‌یک‌ساعت بعد دوباره سفت میشه و‌مثل سنگ‌میشه خیلی دردناکه نمیتونم بخوابم چی کارکنم 

میشه 🙏🙏🙏واسم یک صلوات بفرستید ❤️❤️ 🙏🙏 هرکس فرستاد بگه منم واسش بفرستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زیر دوش آب گرم برو. مگه بچت شیرتو نمیخوره که انقد سفت میشه

چرا میخوره اما شیری که تولید میکنه بیشتر از خوردن بچه اس انگاری 😭😭

شیر بده بچتو بقیه اشم برو زیر آبگرم ماساژ بده و بدوش اوایل زایمان همینه 

خوب بعد تنظیم میشه ؟؟ میترسم هرچی بیشتر تخلیه کنم بیشتر تولید کنه بدتر بشه

2740

نه عزیزم نگران نباش نی نی کم کم بزرگ میشه و هرچی شیر داشته باشی اون میخوره عزیزم.منم اولش همینطوری بودم رفتم بیمارستان شیر دوش برقی انداختم هم سوراخای بیشتری باز میشه هم یکم راحت میشی اگه میتونی این کارو بکن بعد اون شیرم بیار خونه و کم کم بده بچه بخوره چون شیر روزای اول خیلی مقویه و لازم برای نی نی 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

خداروشکر کن من پنج ماهشه بچم دیگه شیر ندارم ، الانم شیرتو بدوش روش تاریخ بزن بذار فریزر 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞