2737
2739

زیاد وراجی نکنی چون زبون آدم  کار دستش میده 

پشت هیچکی بد نگی،چون روزی علیه خودت میشه تو یه جایی تو یه زمانی 

قضاوت نکنی کسی رو 

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نفهمیدم منظورتو عزیزم

ینی اتفاقی ک قراره بیفته میفته.هرطور شده.بخاطر همین با ارامش بیشتری زندگی میکنم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

اینکه به هر کسی اندازه لیاقتش خوبی کنی

اینکه هیچ کس جز پدر و مادر برات دل نمیسوزونه

اینکه هیچکی تو زندگی کمکت نمیکنه جز خانوادت.

اینکه خودت باید خودتو نجات بدی.تنها میایی و تنها میری.پس خودت باید زندگیتو نجات بدی.

اینکه در جای ممکن صبر کنی و در جای ممکن واکنش نشون بدی.

2740
وقتی از چیزی حرصت بگیره هیچی نمیگی سکوت میکنی؟ همسرت چی ازت طرفداری میکنه ؟ ببخشید میخام تجربتو بدون ...

من از اول فقط سکوت و لبخند بودم تیکه ها میشنیدم تا کامم تلخ بشه اینقدر سکوت کردم و به همسرم نگفتم که برا همسرم شدم بهترین به جرات میگم بگم ماست سیاهه قبول میکنه حتی گاهی از همسرم میپرسیدن به زنت فلا چیز گفتیم گله نکرده؟؟؟؟ خلاصه بگم مرد آرامش میخواد هر جا اونو پیدا کنه ولش نمیکنه . 

زیاد حرفهای شوهرروجدی نگرفتن و حتماهمونی نمیشه که میگه،باجروبحث باشوهرفقط از هدفت دور میشی ولی باسکوت و به موقع حرف زدن به هدفت میرسی،موقع عصبانیت شوهر،کاسه داغتر از آش نشم،ومهمتراینکه هرکسی ارزش اینو نداره ک بخاطر رفتار وکاراش گریه کنم غصه بخورم یالحظه هامو خراب کنم فقط باید از زندگی لذت ببرم

هرگز ازکسی انتظارنداشته باش

هیچ وقت انتظار کسی رو نکش 

به هیچ آدمی به طور کامل اعتمادنکن

زیاذی مهربون نباش که بهت نگن خنگ ساده

حتی اگر باکسی احساسی برخوردمیکنی تو دلت منطقی دربازش فکرکن وبسنجش ببین آیا واقعا ارزششو داره؟

هیچ وقت فکرنکن طرف مقابلت بهترین آدم دنیاست هرکسی بدی داره بی شک

هرگز خودتو آخرتتو فدای کسی نکن هرگز خدارو به کسی نفروش

همیشه هرچیزیو از خدابخواه

همه چیز گذراست

خودتو دوست داشته باش

بعضی چیزها که با تجربه خودم و دیگران بهشون رسیدم و اعتقاد  پیداکردم:

هرگز تمسخر یا قضاوت نکنم هیچکس رو درغیراینصورت بدون شک گرفتار همون شرایط خواهم شد

افکار و تصورات منفی باعث اتفاقات منفی میشن

از کسی توقعی نداشته باشم و به هرکس متناسب با ظرفیتش محبت کنم 

زیاد صحبت کردن باعث ایجاد مشکلاتی میشه بی‌شک سکوت یکی از درهای حکمت است

زیاد حرفهای شوهرروجدی نگرفتن و حتماهمونی نمیشه که میگه،باجروبحث باشوهرفقط از هدفت دور میشی ولی باسکو ...

دقیقا زندگی اونقدر طولانی نیست ک ماهمشو باغم میگذرونیم زندگی فقط یه بازیه باید زیاد جدی نگیری..

2706