2703
2553
خیلی زیبا دقیقا هم اینطوره فقط خودمون میتونیم خودمونو نجات بدیم..

یه چیز دیگه هم یادم اومد.

اینکه غرور داشته باشیم.مغرور نباشیم اما غرور داشته باشیم و پیش هر کسی دیدیم غرور و شخصیتمون حفظ نمیشه صد در صد ازش جدا شیم.کسی که یه بار بهت بدی کرد صد در صد باز هم بدی میکنه.

من احمق بدی دیدم باز هم رفاقتمو ادامه میدادم .انقدر از این حماقتم ضربه دیدم تا ولشون کردم.

البته من از سمت پدرم کمبود محبت داشتم.برای همین با هر کس و ناکسی دوست میشدم تا این کمبود رو جبران کنم.جبران که نشد هیچ بیشتر ضربه خوردم و بدتر شد.

کاش والدین یاد بگیرند تا فرزندانشون کمبود چیزی رو نکنند.

البته مادرم همه چی تمامه.عاشقشم

یه چیز دیگه هم یادم اومد. اینکه غرور داشته باشیم.مغرور نباشیم اما غرور داشته باشیم و پیش هر کسی دید ...

دور از جونت بانو هرکسی یه اشتباهاتی میکنه مهم اینه که تجربه گرفتی واقعا هم همینه ادم نباید با ادمایی ک ارزش خودشون و بقیرو نمیفهمن کاری داشته باشه

واقعا حرفات قشنگه

خدا تموم مادرارو حفظ کنه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از زیرو‌رو شدن زندگیت نترس

شاید زیر زندگی زیباتر از روی زندگیت باشد

قانون چهاردهم شمس تبریزی❣️

بزرگترین درس بود برام اتیشپاره

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
از زیرو‌رو شدن زندگیت نترس شاید زیر زندگی زیباتر از روی زندگیت باشد قانون چهاردهم شمس تبریزی❣️ بز ...

عه ایجانم سرگروهمونم ک اینجاست❤چه خوب که شمام اینجا بودین این جمله قشنگم که قشنگتر کرد😍❤ خیلی ممنون❤

عه ایجانم سرگروهمونم ک اینجاست❤چه خوب که شمام اینجا بودین این جمله قشنگم که قشنگتر کرد😍❤ خیلی ممنون ...

رو‌من خیلی تاثیر گذاشت کلا کتاب ملت عشق بعداز مرگ‌ پشت هم مامان بابام خیلی ارومم کرد 

تو شاگرد خوبه منی عشششقم 💃🏻💃🏻💃🏻🍁🍂🍁🍂❤️❤️

کار میزدم تا الان خوابم گند خورد توش🥵🥵😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
رو‌من خیلی تاثیر گذاشت کلا کتاب ملت عشق بعداز مرگ‌ دشت هم مامان بابام خیلی ارومم کرد  تو شاگرد ...

بله کتابای فوقوالعاده ایین سعی میکنم کامل مطالعه کنم

مرسییی جانا خووبی از خودته❤

☹🤣میبینین توروخدا ساعت نزدیک پنجه صبه 

2714
بله کتابای فوقوالعاده ایین سعی میکنم کامل مطالعه کنم مرسییی جانا خووبی از خودته❤ ☹🤣میبینین ...

من دیووونه ی کتابم

اره بخدا صب شد 😂😂😂😂😍😍😍😍😍

سرگروه جونی من برم خووب بخابی❤ شب شیک❤

خوب بخوابی دختر خووووشگلم شبت بخیر ♥️♥️♥️♥️♥️