2752
2734
عنوان

بچم گرسنه خوابید. خودمم دارم دق میکنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجورى تو خواب؟

من یه بار پسرم جلو تلویزیون خوابش برد اومدم دیدم بومیده فهمیدم پی پی کرده تو همون حالت خواب یواش یواش عوضش کردم اخرش بیدار شد رو پاهام گذاشتم خوابید ببین نسوختن پاهاش مهمتر ازخوابشه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2731
چجورى تو خواب؟

بله

با دستمال مرطوب پاكش كن

بچه گناه داره، عفونت ميكنه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
خب چجورى تميزش كنم؟ هميشه ميشورمش

دستمال رو يه كم خيس كن و تميزش كن

صبح ميشوريش

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
چجور دلت اومد؟؟مگه مادرت باهات اینکارو کرده؟دست خودش نیست خب ساعت غذاش متفاوت شماس

بخدا مادرما وقت نداشت به ما غذا بده. ما خودمون میخوردیم. یعنی هر شب نصفه شب موقع خواب بهش غذا بدم... پس کی یاد بگسیره غذا خوردنو. پوست و استخون شده به این روش که من بهش غذا بدم.

گفتم ی مدت نخورد دیگه بهش ندم شاید غداخور شد.

مثل دختر من ،از  کوچولویی سر غذاخوردن پدر منو درآورده تا الان که ده سالشه

با هزار ادا و اصول و بازی بهش تخم مرغ و گوشت و...میخوروندم

الان غذاش برنج خالی با سالاد ،نون پنیر و تا دلت بخواد چیزهای شیرینه و تنقلات و هله هولس...😣

اما پسرم ما شاءالله از اول خوش خوراک بود و مفید خور.

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》